Lubiana aktorka już od wielu lat wciela się w postać Magdy w serialu „M jak miłość”. Anna Mucha jest ulubienicą wielu fanów produkcji.

Ze względu na jej nowe plany zawodowe telewidzowie zaczęli zastanawiać się, czy Anna Mucha zniknie na dobre z „M jak miłość”. Wiemy już, jak będzie.

Anna Mucha odejdzie z „M jak miłość”?

Aktorka otrzymała propozycję zagrania roli w serialu Polsatu i przyjęła ją. Widzowie będą mogli oglądać ją w produkcji „W rytmie serca”.

Trzeba przyznać, że Anna Mucha reprezentuje wysoki poziom aktorski, dlatego możliwość podziwiania jej w nowym wcieleniu będzie wyjątkową okazją. Jej fani już nie mogą się doczekać.

Poza grą w teatrze znajduje czas również na pracę na planie serialu „M jak miłość”. Czy rola w szóstym sezonie „W rytmie serca” sprawi, że będziemy musieli się pożegnać z oglądaniem Anny Muchy jako serialowej Magdy?

Oba wspomniane seriale łączy ten sam producent, właśnie dlatego wielu aktorów gra w obu produkcjach.

Anna Mucha wcieli się w postać Karoliny, która wzbudzi ogromne zainteresowanie wśród mężczyzn w Kazimierzu Dolnym. Odegra ciekawą rolę – piękna kobieta może okazać się niebezpieczna.

I choć pogodzenie pracy w dwóch serialach może być niezwykle ciężkie, szczególnie biorąc pod uwagę również grę w teatrze, Anna Mucha zamierza podjąć to wyzwanie.

Wiadomo już, że aktorka nie zrezygnuje z gry w „M jak miłość” i widzowie w dalszym ciągu będą mogli oglądać ją na ekranach Telewizji Polskiej.

W serialu „W rytmie serca” pojawiają się także m.in. Barbara Kurdej-Szatan oraz Arkadiusz Smoleński, gościnnie wystąpiła również Julia Wróblewska.

Produkcje nie rywalizują ze sobą o widzów – ich emisja odbywa się w zupełnie innych porach i w różnych dniach tygodnia.

Przypomnij sobie o… DZIECI KSIĘŻNEJ KATE I KSIĘCIA WILLIAMA MAJĄ CIEKAWE PASJE. CZYM INTERESUJĄ SIĘ KSIĘŻNICZKA CHARLOTTE I KSIĄŻĘ GEORGE

Jak informował portal Życie: KSIĘŻNA KATE MIAŁA DOSYĆ MEGHAN MARKLE I HARRY’EGO. PO ICH WYJEŹDZIE WRESZCIE ODETCHNĘŁA

Portal Życie pisał również o… DAGMARA KAZIMIERSKA UDOSTĘPNIŁA NIEPOKOJĄCE ZDJĘCIE. FANI MARTWIĄ SIĘ O STAN CELEBRYTKI