Anna Mucha nie boi się kontrowersyjnych stylizacji. Gwiazda stawia na odważne, seksowane kreacje, podkreślające jej wdzięki. Zdjęcie, którym się ostatnio pochwaliła wprawiło w osłupienie każdego jej fana.

Gwiazda ma duży dystans do siebie i nie przejmuje się tym, co mówią o niej krytycy. Pozbawiona wątpliwości pewnie kroczy do celu przez czerwony dywan, zostawiając za sobą szare i zachowawcze gwiazdy.

Możliwe, że to jest właśnie przepis na sukces według Anny Muchy, która od lat, regularnie gości w polskim show-biznesie.

Anna Mucha dodała zmysłowe zdjęcie topless

Ostatnio na profilu na Instagramie Anny Muchy pojawiło się gorące zdjęcie. Gwiazda pozuje na nim w body. Białym ręcznikiem nieznacznie zakrywała swój biust. Reszta ciała pozostawała odkryta.

- „Zupełnie nie wiem, co na siebie dzisiaj włożyć” – napisała pod postem.

Kuszące zdjęcie wzbudziło wiele emocji wśród fanów aktorki. W wypowiedziach nie brakowało pochwał oraz przychylnych opinii na temat odwagi aktorki "M jak miłość", jednak było także wiele negatywnych komentarzy.

- „Żenada w jakim celu takie zdjecie”- pisali.

Okazało się, że „hejetrzy” wysłali do niej także kilka prywatnych wiadomości, na których w wulgarny i obraźliwy sposób komentowali jej wygląd. Gwiazda postanowiła zareagować i opublikowała kilka takich wiadomości na swoim InstaStory.

- „Milusio... Tym ludziom się wydaje, że mogą wszystko. Jacyś znajomi?”- napisała.

Może zainteresuje Cię to: CO ŁĄCZY ANNĘ JANTAR I MARYLĘ RODOWICZ? PRZEZ WIELE LAT TRZYMAŁY TO W SEKRECIE

Polecamy także: NIEJASNE OKOLICZNOŚCI WYPADKU Z 1980 ROKU. CZY ANNA JANTAR MOGŁA TEGO UNIKNĄĆ

Portal "Życie" informował o: ŻEGNAMY JEDNĄ Z NAJPOPULARNIEJSZYCH AKTOREK NA ŚWIECIE. POLACY POKOCHALI JĄ ZA ROLĘ W "STAR TREKU"