Dla pewnego chłopczyka ewidentnie widać, że taniec jest prawdziwą pasją. Mimo, ma zaledwie kilka lat, to może pochwalić się wyjątkowymi umiejętnościami. Nic dziwnego, że malec wcale nie czuł się w ogóle zestresowany przed występem.

Nie dość, że dziecko zatańczyło przy dość dużej publice, to jeszcze nie widział żadnego problemu w tym, kto zostanie jego partnerką. Goście aż przecierali oczy ze zdumienia, kiedy zobaczyli jak wywija na parkiecie ze sporo starszą i wyższą od niego kobietą.

Kilkulatek poprosił do tańca starszą kobietę

Około 2-minutowe nagranie, które od pewnego czasu można obejrzeć na YouTubie robi ogromne wrażenie. Internauci są zdumieni tym, jak wielki talent ma mały chłopczyk. Pokazał on, że wiek nie ma dużego znaczenia, a najważniejsze są umiejętności.

Podczas przyjęcia chłopiec podszedł do dużo starszej od siebie kobiety i uśmiechnięty od ucha do ucha poprosił ją do tańca.

Chłopiec zatańczył ze starszą kobietą. Na ten widok opada szczęka

Mimo, że początkowo elegancko ubrana brunetka była wyraźnie zawstydzona propozycją to chłopca, to ostatecznie zgodziła się z nim zatańczyć. Razem ruszyli na parkiet. Najlepsze dopiero miało się wydarzyć.

Na początku kilkulatek wraz z kobietą tańczyli sobie razem w rytm muzyki. Po chwili chłopiec odsunął się, aby dać solowy popis.

Ten widok wyraźnie rozbawił gości. Wszyscy zaczęli przyglądać się umiejętnością malucha. Pewien mężczyzna wyjął telefon, aby nagrać całe przedsięwzięcie i opublikował je później w internecie.

Nie da się ukryć, że filmik robi ogromnę furorę w sieci. Był odtwarzany już ponad 7 milionów razy. Trzeba przyznać, że wiele mężczyzn mogłoby się od niego czegoś nauczyć.

Może zainteresuje Cię to: SZEŚCIOLATEK NAPISAŁ LIST DO SWOJEJ NAUCZYCIELKI. JEGO TREŚĆ WYWOŁAŁA PORUSZENIE

Polecamy także: PIĘCIOLETNI CHŁOPIEC OCALIŁ SWOJĄ SIOSTRĘ Z POŻARU. PÓŹNIEJ WRÓCIŁ DO PŁONĄCEGO DOMU

Na portalu "Życie" informowaliśmy o: JAK SIĘ POZBYĆ MAŁYCH MUSZEK W KWIATACH DONICZKOWYCH. SĄ NA TO SKUTECZNE, DOMOWE SPOSOBY