5-letni chłopiec o imieniu Noah z dnia na dzień stał się prawdziwym bohaterem. Wszystko dzięki swoim bohaterskim czynom.

Chłopiec ocalił siostrę z pożaru

Noah to zaledwie 5-letni chłopiec, który uratował swoją siostrę z pożaru. Później, gdy upewnił się, że jego mała siostrzyczka nie jest już w niebezpieczeństwie, wrócił do palącego się domu..

Sytuacja miała miejsce w ciągu nocy w pewnym domu w stanie Georgia. Nagle budynek stanął w płomieniach.

Kilkuletni chłopiec obudził się, gdyż poczuł zapach dymu. Wtedy dostrzegł, że do pokoju jego oraz siostry zaczyna dostawać się ogień.

5-latek bardzo się wystraszył, jednak potrafił zachować zimną krew. Na początku szybko obudził swoją 2-letnią siostrzyczkę i złapał ją za rękę.

Noah oraz jego siostra wyskoczyli przez okno, dzięki czemu byli znów bezpieczni. Jednak to nie koniec – chłopiec zostawił siostrę na tyle daleko, by nic jej nie groziło.

Pięciolatek pobiegł z powrotem do swojego płonącego domu. Wszystko dlatego, że chciał uratować jeszcze jednego z domowników.

Noah chciał ocalić także psa. Wyniósł swojego ukochanego pupila na rękach. Gdy zwierzę było bezpieczne, chłopiec znów gdzieś pobiegł.

Okazało się, że 5-latek pobiegł do mieszkającego niedaleko wujka, by poprosić go o pomoc. Razem z wujkiem zadzwonili po pomoc oraz poinformowali resztę rodziny o pożarze.

- Widzieliśmy już wcześniej dzieci, które ostrzegały swoje rodziny w trudnych sytuacjach. Ale 5-latek, który wykazuje wystarczającą czujność, aby to zrobić. To dość niezwykłe – mówił Dwayne Jamison, który jest szefem straży pożarnej w hrabstwie Bartow.

Jak ustalili strażacy, pożar wybuchł przez wadliwe gniazdko elektryczne. Nikt jednak nie odniósł poważniejszych obrażeń.

5-letni Noah podczas ratowania swoich najbliższych został lekko poparzony, a ratownicy medyczni szybko go zbadali i opatrzyli.

- Gdyby nie było Noaha, nie byłoby dzisiaj też nas – podsumował dziadek 5-latka.

Przypomnij sobie o… NIEWIARYGODNE ZJAWISKO. NA NIEBIE POJAWIŁ SIĘ ANIOŁ. NAWET KOŚCIÓŁ JEST ZASKOCZONY

Jak informował portal Życie: KEANU REEVES PRZYBYŁ DO OSCARÓW Z MATKĄ I PRZYĆMIŁ WSZYSTKIE POZOSTAŁE WYDARZENIA CEREMONII. WIĘC MOŻE TYLKO KEANU

Portal Życie pisał również o… NIEMOWLĘ ZOSTAŁO PORZUCONE PRZED DRZWIAMI DOMU. ZNALEZIONO PRZY NIM ZADZIWIAJĄCY LIST