Do zdarzenia doszło w jednej z tajlandzkich miejscowości o nazwie Korat. Maleńkie niemowlę zostało zakopane przez 15-latkę w polu manioku.

Na szczęście dziecko zostało na czas odkopane przez… psa! Okazał się on niezwykłym bohaterem, którego teraz wielbi cała miejscowość.

Maluch został odnaleziony przez psa

Sześcioletni kundel i mieniu Ping Pong wybrał się ze swoim właścicielem na spacer po tamtejszych polach. W pewnym momencie pies uciekł od swojego pana i zaczął wołać go gorączkowym, nieustępliwym szczekaniem.

Gdy mężczyzna dołączył do swojego czworonoga, nie mógł uwierzyć własnym oczom. Pies wykopał z ziemi noworodka. Na szczęście niemowlę wciąż było żywe!

- „Usłyszałem szczekanie psa i płacz dziecka dochodzące z pola manioku, więc podszedłem, żeby sprawdzić, co tam się dzieje” – relacjonował właściciel psa.

Nastolatka zakopała żywcem swoje dziecko

W pierwszym momencie 41-letni właściciel Ping Ponga był osłupiały. Nie mógł uwierzyć w to, że ktoś mógł zakopać w ziemi tak bezbronną i niewinną istotę. Niemowlę miało zaledwie 2,5 kilograma. W poważnym stanie trafiło do pobliskiego szpitala.

Mężczyzna zgłosił także całą sytuację na policję. Jednak sprawa była dość tajemnicza. W tej małej wiosce, ludzie nawet nie wiedzieli, że któraś z kobiet mogła być w ciąży. Wtedy z pomocą przyszedł miejscowy sprzedawca.

Mężczyzna wyznał policji, że jakiś czas temu ,pewna nastolatka wyglądała bardzo podejrzanie. Ponadto dziewczyna zakupiła kosmiczną ilość podpasek higienicznych.

Policja nie musiała więc długo szukać. Dziewczyna przyznała się do wszystkiego. Okazało się, że 15-latka została zgwałcona i nie chciała przyznać się do tego faktu rodzicom. Dlatego postanowiła, że ukryje swoją ciążę, a następnie pozbędzie się dziecka.

Trzeba przyznać, że wybrała naprawdę brutalny sposób. Dziecko przecież nie było niczemu winne. Na szczęście, dzięki bohaterskiej postawie psa, zostało uratowane.

Może zainteresuje Cię to: DON VASYL JEST ZACHWYCONY TALENTEM WIKTORII GABOR: "ONA ROBI TAKIE PIOSENKI JUŻ BARDZIEJ DLA ŚWIATA"

Polecamy także: WILK PRZYSZEDŁ NA RATUNEK CHŁOPCU, KTÓRY ZGUBIŁ SIĘ WLESIE. NIEWIARYGODNE CO STAŁO SIĘ PÓŹNIEJ

Portal "Życie" poleca: CZYŻBY ISTNIAŁY DOWODY NA REINKARNACJĘ? NIEWIARYGODNE NAGRANIE OBIEGŁO ŚWIAT