To historia, która niesamowicie wzruszyła mieszkańców całego świata. Cała sytuacja wydarzyła się w jednym z domów w Orlando na Florydzie.

Mieszkańcy wspomnianego domu zwrócili uwagę na to, że dziecko głośno płacze pod ich oknami. Zdecydowali się wezwać odpowiednie służby, pogotowie i policję.

Noworodek porzucony przed drzwiami

Po przyjeździe służb okazało się, że noworodek miał zaledwie jeden dzień. Został porzucony, a obok niego znaleziono list, który został napisany odręcznie.

Co zawierał list?

- Narodzony o 17:45 wczoraj, 19 lipca 2019 roku. Urodziłam go w łazience – pisała mama niemowlęcia.

- Jego ojciec próbował nas zabić. Proszę ukryjcie go i zabierzcie do szpitala. Ojciec to bardzo niebezpieczny człowiek. Tak mi przykro. Próbowałam go (syna – przyp. red.) umyć i nakarmić.

Niemowlę miało tylko jeden dzień. Treść listu wzruszyła okolicznych mieszkańców.

Jeden z mieszkańców domu w Orlando zauważył dziecko w progu. Mieszkanka, która była akurat w pracy, Althea Brown, wypowiedziała się na ten temat podczas wywiadu telewizyjnego.

- Jak to usłyszałam, to żałowałam, że mnie przy tym nie było. Może wzięłabym to dziecko. Nie mówię tu o adopcji, a o zaopiekowaniu się nim, czy czymś takim – opowiadała.

Na miejscu zjawiły się pogotowie oraz policja. Dziecko zostało odesłane do szpitala na obserwację.

Jak się okazało, chłopiec jest cały i zdrowy. Sprawa została oddana w ręce policji.

Funkcjonariusze policji szukają obecnie matki dziecka, a jeśli zostanie odnaleziona, usłyszy zarzuty dotyczące zaniedbania niemowlęcia.

Porzucenie dziecka pod oknami czyjegoś domu jest przejawem zaniedbania, jednak historia tej kobiety to nietypowy przypadek – jeśli treść listu jest prawdziwa, matka mogła bać się o zdrowie swoje oraz niemowlęcia.

Przypomnij sobie o… KOBIETA MARZYŁA O ZAJŚCIU W CIĄŻE. PEWNEGO DNIA JEJ ŻYCIE ZMIENIŁO SIĘ O 180 STOPNI. WSZYSTKO ZA SPRAWĄ TEGO

Jak informował portal Życie: NOWY CZŁONEK RODZINY GWIAZD: ENRIQUE IGLESIAS I ANNA KOURNIKOVA ZOSTALI RODZICAMI

Portal Życie pisał również o… ODNALAZŁ PORTFEL WIELKIEJ GWIAZDY HOLLYWOOD PO PONAD 50 LATACH OD ZAGINIĘCIA. NIEWIARYGODNA HISTORIA