Michele Elizaga od zawsze marzyła o tym, by zostać mamą. Niestety życie kobiety potoczyło się w taki sposób, że nie było jej dane poznać nikogo, kto byłby odpowiednim kandydatem na męża i ojca. Pewnego dnia doszło do sytuacji, która odmieniła życie Michele o 180 stopni. To naprawdę niezwykła historia.

Kobieta matrzyła o macierzyństwie

Pewnego dnia Michele dowiedziała się, że zostanie mamą. Kobieta zupełnie nie spodziewała się ciąży. Nie miała partnera ani nie zdarzały jej się przypadkowe kontakty seksualne z innymi mężczyznami. Kobieta była w prawdziwym szoku. Jak do tego doszło?

Pewnego razu podczas spotkania ze swoją przyjaciółką, Michele usłyszała od niej zaskakujące zdanie:

-„Możesz zostać mamą jeśli tylko zechcesz” – powiedziała przyjaciółka. Jak się okazało miała racje. Na ratunek przyszło in vitro. Kobieta podjęła decyzje o sztucznym zapłodnieniu. Mimo swojej ogromnej chęci posiadania potomstwa, Michele obawiała się o to, jak poradzi sobie w nowej roli. Wątpliwości kobiety wynikały także z tego, że nie miała partnera i obawiała się samotnego wychowywania dziecka.

Michele zdecydowała się na in vitro

Metoda in vitro nie gwarantuje zajścia w ciążę. Tym bardziej zaskoczyło to lekarzy, którzy na kontrolnym badaniu po pierwszym zabiegu odkryli, że Michele jest w ciąży!

Niestety, radość kobiety przerwała wiadomość o tym, że dziecko najprawdopodobniej urodzi się z zespołem Downa. Michele była pewna, że mimo wszystko chce urodzić. Poród kobiety okazał się ciężki, nie było możliwości, aby dziecko urodziło się silami natury. Lekarze, chcąc chronić zdrowie matki i dziecka, zdecydowali się na cesarskie ciecie. Na szczęście wszystko skończyło się dobrze. Mama i Matthew wrócili do domu.

Przypomnij sobie o… 17-LETNI BRYTYJKA PRZEPROWADZIŁA 30 OPERACJI KOSMETYCZNYCH. NIGDY NIE PYTANO JEJ O WIEK

Jak informował portal Życie: MĘŻCZYZNA PRZEZ 62 LATA UDAWAŁ, ŻE NIE SŁYSZY. TA OPOWIEŚĆ STAŁA SIĘ POPULARNA NA CAŁYM ŚWIECIE

Portal Życie pisał również o… TAK DROGO JESZCZE NIE BYŁO. POLSCY PRZEDSIĘBIORCY ZAPŁACILI NAJWYŻSZĄ W HISTORII SKŁADKĘ ZUS