Bycie starszym bratem to prawdziwe wyzwanie. Ten chłopiec z zespołem Downa świetnie sobie z nim radzi. Film, na którym chłopiec tuli do snu swojego maleńkiego brata do snu, to prawdziwy wyciskacz łez. Jest to tak piękny widok, że każdego z pewnością poruszy.

Chłopiec z zespołem Downa tuli brata do snu

Stosunki między rodzeństwem nie zawsze są łatwe. Czasami bywa tak, że w braterskiej relacji pojawiają się konflikty. Zazwyczaj mijają z wiekiem. Dziecięce zwady okazują się zupełnie nieważne, a dojrzalsza relacja dwojga dorosłych ludzi, połączona jest silną i nierozerwalną więzią braterskiej miłości.

Relacje, jakie łącza chłopca z zespołem Downa z jego młodszym braciszkiem są niezwykłe. Nagranie pokazuje z jaka czułością i delikatnością chłopiec dba o swoje rodzeństwo.

Cechą charakterystyczną dzieci, u których zdiagnozowano zespól Downa jest ich otwartość i łatwość w okazywaniu emocji. Dzieci te mają wysoko rozwiniętą empatię, a także wysoką potrzebę głośnego manifestowania wszystkich swoich stanów emocjonalnych. Są szczere i nie udają żadnych uczuć.

Film z Wellesem poruszył internautów

Właśnie dzięki takim cechom – Welles, kilkuletni chłopiec cierpiący na chorobę Downa jest czułym i odpowiedzialnym bratem, który z troską potrafi zaopiekować się swoim maleńkim braciszkiem.

Na nagraniu widać, jak Welles z największą troską usypia małego brata, przytulając go i kołysząc do snu.

Przypomnij sobie o… 17-LETNI BRYTYJKA PRZEPROWADZIŁA 30 OPERACJI KOSMETYCZNYCH. NIGDY NIE PYTANO JEJ O WIEK

Jak informował portal Życie: MĘŻCZYZNA PRZEZ 62 LATA UDAWAŁ, ŻE NIE SŁYSZY. TA OPOWIEŚĆ STAŁA SIĘ POPULARNA NA CAŁYM ŚWIECIE

Portal Życie pisał również o… TAK DROGO JESZCZE NIE BYŁO. POLSCY PRZEDSIĘBIORCY ZAPŁACILI NAJWYŻSZĄ W HISTORII SKŁADKĘ ZUS