Ta historia brzmi niewiarygodnie, a jednak wydarzyła się naprawdę.

Portfel, który odnalazł się po ponad 50 latach od zaginięcia

Anton był synem właściciela fabryki czekoladek. Chłopiec marzył o tym, by w przyszłości móc zająć się firmą, więc starał się udowadniać, że dobrze radzi sobie w biznesie.

Jednak gdy został szefem firmy, w 2006 roku stało się najgorsze – firma upadła. Anton zamknął fabrykę oraz wszystkie swoje sklepy, przez co wielu ludzi straciło pracę.

Mężczyzna był niepocieszony. Wpadł na inny pomysł – zajął się licytacją opuszczonych kontenerów. Gdy osoba wynajmująca garaż nie płaciła czynszu przez kilka miesięcy, deweloper przekazywał na licytację garaż oraz jego zawartość.

Licytacje odbywają się bardzo szybko – potencjalni kupcy mają jedynie kilka minut na rozejrzenie się w środku, a następnie przychodzi czas na składanie ofert. Jest duża szansa poniesienia strat, gdyż nigdy nie wie się dokładnie, co jest w środku kontenera.

Pewnego dnia Anton wybrał się na jedną z licytacji – garaż należał wcześniej do pilota amerykańskich sił powietrznych. W środku mężczyzna dostrzegł zardzewiały motocykl i pomyślał, że może być on wiele wart.

Inni licytujący także chcieli kupić ten garaż, jednak Anton przebijał ich oferty. Gdy wygrał, wszedł do garażu i zaczął dokładniej oglądać jego zawartość.

Zaczął przeszukiwać pudła. Gdy w jednym z nich zauważył tylko stałe dokumenty, zaczął martwić się, że właśnie stracił duże pieniądze. Jednak w następnej chwili dostrzegł coś interesującego.

W jednym z pudełek znalazł stary, brązowy portfel, a w nim – zdjęcia. Mężczyzna odnalazł w środku również prawo jazdy należące do Diane Hall, które zostało wydane w 1969 roku.

Zastanawiał się, kim jest kobieta na zdjęciu do dokumentu – wiedział, że skądś zna tę twarz. Rozwiązanie nasunęło mu się samo – to znana aktorka!

Istotnie, po chwili znalazł kartę członkowską stowarzyszenia aktorów. Widniał na niej podpis Diane Keaton.

Aktorka nazywała się Diane Hall, jednak gdy rejestrowała się do stowarzyszenia aktorów, poinformowano ją, że takie dane widnieją już w katalogu. Kilka miesięcy później zmieniła nazwisko na Keaton.

Anton próbował skontaktować się z aktorką przez długi czas za pośrednictwem Twittera oraz mediów, także za pośrednictwem redakcji New York Daily, ale niestety nie udało mu się dotrzeć do gwiazdy.

Po kilku miesiącach od ostatniego wywiadu Diane Keaton udzieliła odpowiedzi. Aktorka nie mogła sobie przypomnieć, by zgubiła taki portfel, jednak podała Antonowi adres.

Mężczyzna przesłał jej portfel oraz dokumenty. Diane po kilku tygodniach umieściła w sieci zdjęcie, które znajdowało się w portfelu, i poinformowała swoich fanów, że udało jej się odzyskać portfel po ponad 50 latach.

Przypomnij sobie o… TAKIE SYTUACJE ZDARZAJĄ SIĘ NIEMAL CODZIENNIE. SĄ NA NIE NIEZAWODNE TRIKI

Jak informował portal Życie: DODA ZAWIESZA KARIERĘ I LECI DO DUBAJU PRACOWAĆ NAD WŁASNYM FILMEM. CZY PODZIELI SUKCES BLANKI LIPIŃSKIEJ

Portal Życie pisał również o… CHUSTECZKI NAWILŻANE DLA NIEMOWLĄT. DO CZEGO JESZCZE MOGĄ SIĘ PRZYDAĆ