Daria Pushkareva to kobieta o wielkim sercu. Rosjanka, która cale swoje życie spędziła w mieście, była jedna z najpopularniejszych moskiewskich fotografów. Prace kobiety były cenione, a sama Pushkareva była rozchwytywana przez zachwyconych jej praca klientów.

Pewnego dnia kobieta postanowiła zrezygnować z pracy. Poświeciła swoje życie innym…

Daria kocha zwierzęta. Kobieta od dziecka wiedziała, że będzie kiedyś prowadziła własne schronisko dla bezdomnych psów. Tak się stało, kobieta rzuciła wszystko po to, by pomagać zwierzętom.

Kobieta ze względu na swoja prace nie mogła mieć własnego psa. Daria chętnie pomagała innym zwierzętom. Kiedyś natknęła się na ogłoszenie jednego ze schronisk, które potrzebowało pieniędzy na leczenie jednego ze swoich podopiecznych. Daria bez zastanowienia wysłała schronisku 200 dolarów. Niestety, w odpowiedzi zwrotnej dowiedzieli się, że nie ma nikogo, kto mógłby udać się ze zwierzakiem do weterynarza. Pieniądze nie wystarczyły.

Daria i jej mąż opiekują się stoma psami!

Daria i jej mąż postanowili zawieźć psa do lekarza. Od tamtej pory pies został z nimi na zawsze. Niedługo później zaczęły pojawiać się kolejne zwierzęta. Powoli zaczynało robić się naprawdę tłoczno. Daria i jej mąż postanowili przeprowadzić się z dala od miasta.

Udało im się znaleźć dużą działkę pod lasem. Po jakimś czasie, para stała się posiadaczem, aż 100 psów.

Jesteśmy rodziną. Schronisko to tymczasowe miejsce, w którym nikt cię nie chce. U nas tak nie jest. Wszystkie te psy są nasze. Żyjemy dla nich i pozostaną z nami do końca – wyznaje Daria

Przypomnij sobie o… SKĄD BIERZE SIĘ PLEŚĆ W DONICZCE Z KWIATAMI? SKUTECZNE METODY, ABY SIĘ JEJ POZBYĆ

Jak informował portal Życie: NAJLEPSZE SPOSOBY NA UDROŻNIENIE RUR. DZIĘKI NIM NA DOBRE POZBĘDZIESZ SIĘ PROBLEMU ZATKANEGO ZLEWU

Portal Życie pisał również o… TE ZIOŁA I PRZYPRAWY MOŻESZ ŁATWO WYHODOWAĆ W DOMU. NADADZĄ POTRAWĄ WSPANIAŁEGO SMAKU