Każdy właściciel psa wie, że zwierzak od czasu do czasu lubi sobie pokopać w ziemi. Wynika to z ich instynktownej potrzeby lub zwyczajnej zabawy. Dawniej psiaki kopały dziury po to, by ukryć w nich swoje potomstwo czy schować się przed upałem.

Dodatkowo, psy charakteryzują się doskonałym węchem. Dlatego też potrafią znaleźć coś ukrytego pod ziemią. Tak też było w tym przypadku.

Kobieta wybrała się na spacer z psem. Nagle zwierzę zaczęło mocno kopać

Kiedy pewna kobieta wybrała się na spacer ze swoim czworonogiem zachowanie psa nie wzbudzało żadnych podejrzeń. Pies tak jak zawsze bawił się z innymi zwierzętami, a jego zachowanie niczym nie odbiegało od normy. Do czasu.

W pewnym momencie pies zaczął kopać w ziemi dołek. Właścicielka początkowo myślała, że czworonóg zwyczajnie się bawi. Jak się później okazało, powód, dla którego pies kopał był zupełnie inny.

Kobieta zainteresowana zachowaniem psa, postanowiła sprawdzić, dlaczego zwierzę tak zawzięcie kopie. Kiedy podeszła do dziury, zobaczyła coś nieprawdopodobnego! W dołku leżało niemowlę.

Pies uratował dziecko!

Kobieta natychmiast wezwała pogotowie. Kiedy służby przybyły na miejsce okazało się, że niemowlak żyje. Dziecko było wygłodzone i zmarznięte, a jego stan wymagał natychmiastowej hospitalizacji. Jak stwierdzili ratownicy, dziecko miało naprawdę dużo szczęścia.

Dzielny psiak został okrzyknięty prawdziwym bohaterem. Chłopiec, który został uratowany przez czworonoga znajduje się pod opieką specjalistów. Policja poszukuje rodziców uratowanego noworodka.

Przypomnij sobie o… NIESPODZIEWANI GOŚCIE W KOŚCIELE W TRAKCIE MSZY! BEZPAŃSKIE PSY WESZŁY DO BUDYNKU I WZBUDZIŁY WIELE EMOCJI WŚRÓD ZGROMADZONYCH

Jak informował portal Życie: MAŁY KUCYK GONI MĘŻCZYZNĘ. TEN FILMIK JEST NAJSŁODSZĄ RZECZĄ, JAKĄ DZIŚ ZOBACZYSZ! [WIDEO]