Doda należy do grona jednych z najbardziej charakterystycznych gwiazd polskiego showbiznesu. Pełną energii i pewności siebie kobietę pokochały miliony fanów. Doda słynie z ciętego języka, a także ze szczerości, co sprawia, że artystka wśród celebrytów jest prawdziwym wyjątkiem.

Doda zawiesza karierę

Jak się okazuje Doda postanowiła wycofać się z showbizu. Jak zdradziła w wywiadzie z „Party”, zamierza zrobić sobie prezent z okazji 36 urodzin. Co ciekawe, nie będzie to celebracja w stylu Dody, która znamy. Artystka zamierza zawiesić swoja karierę.

Długo czekałam, by się w końcu na to odważyć. W końcu poczułam, że nie ulegnę żadnej presji, nawet swojej wewnętrznej. Chcę podróżować, odpocząć, zająć się produkcją filmów i zatęsknić – zdradziła w rozmowie z magazynem „Party”

Rabczewska z mężem rozpoczynają pracę nad nowym filmem

Jak zapewnia artystka przerwa potrwa minimum pól roku. Na szczęście będzie jeszcze okazja na to, by usłyszeć wokalistkę na żywo. Już wiosną Doda pojawi się w kilku miejscach, by zakoncertować. Na samym początku marca Dorota Rabczewska odwiedzi Łódź, Rzeszów, Poznań i Szczecin.

Po skończeniu tournée, artystka uda się w kolejną podróż . Doda zamierza polecieć do ZEA po to, by razem z mężem – Emilem Stępniem, pracować nad ich pierwszym filmem pt. „Dziewczyny z Dubaju”.

Jak myślicie, czy Dorota podzieli sukces Blanki Lipińskiej?

Przypomnij sobie o… Z NIECIERPLIWOŚCIĄ CZEKAJĄ NA KAŻDY ZNAK OD AGNIESZKI WOŹNIAK-STARAK. FANI PORUSZENI OSTATNIO OPUBLIKOWANYM FILMIKIEM

Portal Życie pisał również o… URSZULA DUDZIAK PRZEŻYWA DRUGĄ MŁODOŚĆ U BOKU UKOCHANEGO MĘŻCZYZNY. „OSZALAŁAM Z MIŁOŚCI”