Anioły to istoty, które zwykle mają za zadanie pomagać człowiekowi. Tak właśnie było też w opisywanym przez nas przypadku. Konkretnie chodzi o sytuację mającą miejsce w East Jordan, w stanie Michigan w Stanach Zjednoczonych.

Ogromne zainteresowanie wzbudziła nietypowa skrzydlata istota uchwycona na nagraniu kamery bezpieczeństwa. Pojawiła się nad samochodem szefa straży pożarnej, Glena Thormona. Patrząc na zdjęcie nie da się ukryć, że to wyjątkowe zjawisko.

Mężczyzna jest pewien, że na jego podwórku pojawił się Anioł

Właściciel tajemniczych fotografii twierdzi, że zdjęcia zostały wykonane w nocy. Pomiędzy dwoma zdjęciami, na których uchwycono nietypową istotę dzielą maksymalnie 2 sekundy.

Na pierwszym z nim widać postać ze skrzydłami, która trzyma w dłoni miecz. Z kolei na drugiej widać jak Anioł wznosi się ku niebu.

W ciągu chwili od swojego odkrycia, Glen Thormon wysłał zdjęcia do swojej żony. Mężczyzna jest wierzącą osobą, dlatego uważa, że miał do czynienia z objawieniem się Anioła.

Mocno wierzę w Pana, a to tylko wzmacnia moją wiarę. To jest prawdziwe, Bóg jest prawdziwy, anioły są prawdziwe, a cuda się zdarzają.

Fotografie robią duże wrażenie. Pojawiło się mnóstwo sepkulacji

Mniej wierzące osoby twierdzą, że to żadne nadprzyrodzone zjawisko, a jedynie ćma, która znalazła się bardzo blisko obiektywu.

Glen Thormon uważa jednak, że to nie możliwe, ponieważ jest jeszcze na to za zimno. Co więcej kamera ma czujniki, więc zaragowałaby dużo szybciej na przelatującą ćmę i zrobiła większą ilość zdjęć.

Fotografie zostały opublikowane w internecie za sprawą miejscowego kościoła Jordan Rivers Church. Na Facebooku przedstawiono je jako autentyczne. Przedstawiciele nie kryli zaskoczenia tym zjawiskiem.

Aktualnie sprawa wciąż pozostaje niewyjaśniona.

Może zainteresuje Cię to: W INTERNECIE KRĄŻY TAJEMNICZE ZDJĘCIE. WIELE OSÓB UWAŻA, ŻE OBJAWIŁ SIĘ NA NICH JEZUS. CZY TO OSTRZEŻENIE

Polecamy także: HISTORIA JEDNYCH URODZIN. DLACZEGO LUDZIE ŚWIĘTUJĄ BOŻE NARODZENIE W RÓŻNYCH TERMINACH

Portal "Życie" informował o: CZYŻBY ISTNIAŁY DOWODY NA REINKARNACJĘ? NIEWIARYGODNE NAGRANIE OBIEGŁO ŚWIAT