Stefan i Chelby spodziewali się swojego pierwszego dziecka. Maluch urodził się sporo przed terminem, mimo iż ciąża kobiety przebiegała książkowo. Niestety, miały na to wpływ wady genetyczne, które wykryto podczas badania usg.

Badania USG wykazało pewne wady

Mały Josepha Shaw urodził się z poważną wadą genetyczną. Jego nogi były zrośnięte i tworzyły coś na wzór syreniego ogona. To nie jedyny problem malucha. Jego narządy także nie rozwinęły się w odpowiedni sposób.

Nadzieja nie opuszczała rodziców. Do samego końca wierzyli w to, że urodzi im się zdrowe dziecko, a wada genetyczna będzie możliwa do zoperowania.

„Od pasa w dół Joseph był jak ryba”

Niestety, kiedy maluch pojawił się na świecie lekarze nie mieli wątpliwości. Joseph Shaw nie przeżyłby nawet kilku dni. Rodzice musieli być przygotowani na najgorsze.

Tata Josepha wspomina dzień, w którym urodził się jego syn. Mężczyzna po przybyciu do szpitala otrzymał od lekarzy smutną wiadomość. Joseph urodził si bez jelit, nerek oraz genitaliów.

- Gdy przyjechałem do szpitala, powiedzieli mi, że od pasa w dół Joseph był jak ryba.

Lekarze połączyli malucha do aparatury po to, by podtrzymać go przy życiu. Rodzice zdecydowali się ochrzcić malca.

- Staliśmy nad naszym cudownym dzieckiem. Udało nam się go ochrzcić. Byliśmy z nim w ostatnich momentach zanim musieliśmy pozwolić mu odejść

- mówił wzruszony tata.

- Gdy go trzymałem odłączono go od aparatury. Zmarł w moich ramionach. To było straszne. Okropnie trudne oraz bolesne. Pozwolić odejść komuś to znaczył dla ciebie wszystko

– mówili rodzice.

Przypomnij sobie o… LEW WSIADŁ DO SAMOCHODU, NIE POZOSTAWIAJĄC TURYSTOM ŻADNYCH SZANS

Jak informował portal Życie: NASTOLATKA WYSŁAŁA ZNAJOMYM SWOJE ZDJĘCIE PO IMPREZIE. OKAZAŁO SIĘ, ŻE NIE BYŁA NA NIM SAMA

Portal Życie pisał również o… KOBIETA STRACIŁA RĘCE I NOGI. WSZYSTKO PRZEZ TO, ŻE POLIZAŁ JĄ PIES