Marie Trainer to mieszkanka Stanów Zjednoczonych. Kobieta nie spodziewała się, że polizanie przez psa będzie miało tak poważne konsekwencje.

Pewnego dnia bawiła się ze swoim ukochanym psem, który ze szczęścia polizał swoją panią. Dziesięć dni później mieszkanka Ohio została bez rąk i nóg.

Tragiczne skutki zabawy z psem

Marie Trainer wybrała się na majówkę. Po powrocie witała się ze swoim psem, owczarkiem niemieckim, który był tak szczęśliwy, że z radości lizał ją po nogach i rękach.

Stęskniony pies i jego opiekunka długo się witali. Kobieta jeszcze nie wiedziała, jakie konsekwencje przyniesie wylewne przywitanie z jej własnym psem.

Krótko po zabawie z psem Marie źle się poczuła, dlatego położyła się na kanapie. Jednak sytuacja robiła się coraz gorsza, a kobieta czuła się jeszcze słabiej.

Po przebudzeniu ze zdziwieniem zorientowała się, że jest w szpital. Wtedy poinformowano ją, że przez dziesięć dni była w śpiączce, a gdy się zbudziła, nie miała kończyn.

- Gdy się obudziłam, nie miałam pojęcia, gdzie jestem. To było straszne, nagle dowiedzieć się, że nie mam rąk i nóg. Bardzo trudno było sobie z tym poradzić – opowiadała kobieta podczas wywiadu.

Mąż Marie zaobserwował, że temperatura ciała Marie wzrasta. Zabrał ją do szpitala, gdzie lekarze zdiagnozowali sepsę i robili wszystko, by uratować kobietę.

Niestety, po krótkim czasie wszystkie kończyny Trainer zaczęły czarnieć, ponieważ zaatakowała je gangrena. Następnie wykryto u kobiety zakażenie bakterią capnocytophaga, która znajduje się w psiej ślinie.

By zarazić się tą bakterią, trzeba mieć wyjątkowego pecha – jest to możliwe po ugryzieniu lub kontakcie psiej śliny z otwartą raną, co tworzy skrzepy krwi.

Marie oraz Matthew, jej mąż, starają się przyzwyczaić do nowego stanu rzeczy. Dodają jednak, że ich psy w dalszym ciągu zostaną z nimi.

- Wciąż kochamy nasze zwierzęta i nie wyobrażamy sobie bez nich życia. Teraz uczę się radzić sobie z nową rzeczywistością, mój mąż mi bardzo pomaga.

- Codziennie jest przy mnie, karmi mnie, ubiera. To trudne, ale damy radę – mówi kobieta, która stara się pogodzić z tą sytuacją.

Przypomnij sobie o… NASTOLATKA WYSŁAŁA ZNAJOMYM SWOJE ZDJĘCIE PO IMPREZIE. OKAZAŁO SIĘ, ŻE NIE BYŁA NA NIM SAMA

Jak informował portal Życie: KOBIETA, KTÓRA NIE BOI SIĘ ZIMNA I MAJĄC 58 LAT, WYGLĄDA NA 30

Portal Życie pisał również o… LEW WSIADŁ DO SAMOCHODU, NIE POZOSTAWIAJĄC TURYSTOM ŻADNYCH SZANS