Zimą staramy się owijać w ciepłe wełniane ubrania, nosić płaszcze, kurtki puchowe i futrzane, aby ukryć się przed zimnem, ale jest jedna dziewczyna, która nie dba nawet o najbardziej dotkliwe zimno. Galina Kutereva mieszka w Tolyatti i pracuje jako asystentka nauczyciela w przedszkolu.

Przy każdej pogodzie chodzi w lekkim ubraniu. Może z tego powodu udało jej się tak dobrze przeżyć. Faktem jest, że ma już 58 lat, chociaż obcy dają jej 30-32 lata.

Galina urodziła się w 1962 r. W obwodzie donieckim. Kochała ciepło przez całe życie, opalając się na plażach i tak dalej. W wieku 40 lat przeszła badanie lekarskie, które ujawniło obecność kilku poważnych chorób. Jeden lekarz zaproponował jej niekonwencjonalną metodę wzmocnienia ciała.

Zaczęła twardnieć. Najpierw Galina przyzwyczaiła się do zimnego powietrza, a potem oblała się wodą i w pewnym momencie zdała sobie sprawę, że przestała odczuwać zimno. Co więcej, jej ciało zachowało się w ten sam sposób.

Skóra nie pęka i nie łuszczy się na zimno, Galina nigdy nie doświadczyła odmrożenia ani hipotermii. Przeciwnie, jej ciało stało się młodsze.

W szafie naszej bohaterki nie znajdziesz kurtek i swetrów, są tylko koszulki, szorty, sukienki i ulubione sandały na obcasie.

Przechodnie patrzą na kobietę z zainteresowaniem, a niektórzy nawet proszą o zdjęcie. Oprócz utwardzania podjęła dietę. Teraz w jej menu nie ma miejsca na tłuste, słodkie i smażone potrawy.

Złe nawyki porzuciły jej życie na zawsze; Galina zastąpiła je sportem. Przestała chorować, zbudowała się i stała się bardzo energiczną osobą. Kobieta jest fajna w kwestii kosmetyków, ale w ogóle zapomniała o farbie do włosów, ponieważ uważa, że ​​siwe włosy to ostatnia rzecz, której należy się wstydzić.

Przypomnij sobie o… NIEDŁUGO DO 10 MILIONÓW POLAKÓW TRAFI WAŻNY LIST. PRZEOCZENIE GO MOŻE SPORO KOSZTOWAĆ