Czasami na zdjęciach znajdą się elementy, których wcześniej nie zauważymy, a które całkowicie zmieniają odbiór fotografii przed innych. Tak było także i tym razem.

Intruz na zdjęciu nastolatki

Nastoletnia dziewczyna, Olivia Nunn, wybrała się z przyjaciółmi na imprezę. Bardzo dobrze się bawili, a alkohol lał się litrami, dlatego właśnie przyjaciele kolejnego dnia nie czuli się najlepiej.

Olivia postanowiła wysłać swoim znajomym zdjęcie, na którym widać, że dręczy ją kac. Na tym poimprezowym selfie uchwyciła jeden szczegół, który przykuł uwagę znajomych i sprawił, że zdjęcie wydostało się i obiegło światowe media.

Okazało się, że obok Olivii na fotografii można odnaleźć intruza. Obok nastolatki pochodzącej z Wielkiej Brytanii znajdowało się coś, co zelektryzowało jej przyjaciół.

Gdy nastolatka robiła zdjęcie, nie była sama w kadrze. Jej przyjaciółka po ujrzeniu zdjęcia udostępniła je w sieci, a internauci zaczęli zastanawiać się, jak to się stało, że Olivia nie dostrzegła towarzystwa podczas robienia zdjęć lub nawet na samym zdjęciu.

Selfie przedstawia twarz Olivii. Dziewczyna wygląda na dość zmęczoną i lekko opuchniętą, ma mocno czerwone policzki. Ma na sobie bluzę z założonym kapturem, a na niej narzucone kolejne okrycie.

Szczegół, widoczny niemal od razu, kryje się w kapturze. Niemal na pierwszy rzut oka można zauważyć sporego pająka, który znajduje się zaraz obok głowy nastolatki.

Znajomi Olivii nie mogli uwierzyć, że nie zauważyła zwierzęcia. Prawdopodobnie pająk nie był w stanie wyrządzić jej krzywdy, jednak mimo wszystko wiele osób byłoby przerażonych.

- Minęła prawie doba, a ja wciąż nie mogę zrozumieć, jak doszło do tego, że Olivia wysłała nam „kacowe” zdjęcie na czacie, na którym pająk relaksuje się w kapturze jej bluzy – śmieje się znajoma Brytyjki.

Przypomnij sobie o… KOBIETA TRAFIŁA DO SZPITALA, KIEDY ZACZĘŁA RODZIĆ. GDY LEKARZ ODEBRAŁ PORÓD, NIE MÓGŁ POWSTRZYMAĆ ŚMIECHU

Jak informował portal Życie: KOBIETA, KTÓRA NIE BOI SIĘ ZIMNA I MAJĄC 58 LAT, WYGLĄDA NA 30

Portal Życie pisał również o… LEW WSIADŁ DO SAMOCHODU, NIE POZOSTAWIAJĄC TURYSTOM ŻADNYCH SZANS