Zdaniem wielu kobiet ciąża to jeden z najpiękniejszych etapów w życiu kobiety. Każda przyszła mama z niecierpliwością wyczekuje momentu, w którym weźmie swoje dziecko na ręce. Czekała na to również pewna kobieta, która po urodzeniu swojego dziecka była w wielkim szoku. Tego, co zobaczyła nigdy się nie spodziewała.

Chrissy Corbitt po ciąży, która odbyła się bez żadnych komplikacji, doczekała się porodu. Kiedy trafiła na salę porodową nie mogła się doczekać momentu, w którym weźmie swoją córkę na ręce. Niestety, kiedy dziecko się urodziło, kobieta zauważyła, że nie będzie to dla niej łatwe…

Kiedy lekarze odebrali poród na sali zawrzało. Sami medycy nie były w stanie powstrzymać śmiechu. Matka dziewczynki nie rozumiała tego, co się stało.

- Gdy lekarz wyjął ją ze mnie, usłyszałam jak wszyscy się śmieją i zrobiło się poruszenie na sali operacyjnej. Rzucali jakimiś liczbami, a gdy wreszcie mi ją pokazali, mówiąc, że waży 6 kg, wprost nie mogłam w to uwierzyć.

Carleigh Corbitt – bo tak nazwano dziewczynkę, urodziła się z wagą 6 kg! Jak powszechnie wiadomo, ważący sześć kilogramów niemowlak jest blisko dwa razy większych od typowego dziecka. Lekarze nie mogli uwierzyć w to, jak dużym okazał się niemowlak.

W szoku byli także rodzice, którzy nie byli przygotowani na przywitanie tak dużego dziecka. Rodzina musiała przekompletować wyprawkę dla dziecka. Wszystko było za małe…

Noworodek ważył aż 6 kilogramów

- Wygląda jak 6-miesięczne dziecko. Musieliśmy się nawet skontaktować z firmą Huggies i Pampers, aby nam pomogli, bo wszystkie rzeczy, które przygotowaliśmy, się nie nadają. Nasza córeczka nosi teraz ubranka przeznaczone dla 9-miesięcznych dzieci. Ona jest ogromna - powiedział tata dziewczynki, Larry.

Przypomnij sobie o… NIEDŁUGO DO 10 MILIONÓW POLAKÓW TRAFI WAŻNY LIST. PRZEOCZENIE GO MOŻE SPORO KOSZTOWAĆ

Jak informował portal Życie: POJAWIŁO SIĘ OFICJALNE OŚWIADCZENIE ZUS DOTYCZĄCE TRZYNASTYCH EMERYTUR. ZAPADŁA OSTATECZNA DECYZJA

Portal Życie pisał również o… DOBRE WIEŚCI DLA SENIORÓW. DLA TYCH, CO SPEŁNIĄ WARUNKI PRZEWIDZIANO NAWET 2500 ZŁOTYCH