Tragikomedia pochodzi z krymskiego parku Taigan, gdzie młody lew o imieniu Phil pokazał, do czego prowadzi nadmiar środków edukacyjnych.

Ci nieliczni turyści, którzy odważyli się pojechać otwartym samochodem przez terytorium zagrody, długo pamiętają, jak przylgnęła do nich ogromna i niekontrolowana zwłoka. Śmiech ze śmiechu, ale redaktorzy pamiętają - wciąż jest drapieżnikiem i raczej duży!

Leo Phil jest jednym z tych wyjątkowych, którzy dorastali z wiecznym głodem miłości i uwagi. To nie jest tylko instrukcja, wymaga „na rączkach” przy każdej odpowiedniej okazji, niezależnie od okoliczności.

Prawdopodobieństwo agresji z jego strony jest minimalne, powiedzmy w Taigan, ale jeśli taki niespokojny zwłok zdecyduje się na ciebie ocierać, istnieje bardzo małe prawdopodobieństwo, że się mu oprzesz.

Film jest całkowicie świeży, ale już szybko rozprzestrzenia się w Internecie. Ktoś cieszy się z Phila - w końcu dali mi grę z maszyną do pisania, wspinając się wszędzie! Inni martwią się o turystów - i mogą przytulić kondraty, gdy twój policzek próbuje polizać kaganiec wiadrem wielkości.

Ale Filia jest wciąż młodym człowiekiem, ma nawet symboliczną grzywę i nie ma pretensji do dominacji. Tak więc, jak radzą bywalcy parku, nie przegap teraz okazji, by przytulić lwa.

Przypomnij sobie o… NIEDŁUGO DO 10 MILIONÓW POLAKÓW TRAFI WAŻNY LIST. PRZEOCZENIE GO MOŻE SPORO KOSZTOWAĆ

Jak informował portal Życie: POJAWIŁO SIĘ OFICJALNE OŚWIADCZENIE ZUS DOTYCZĄCE TRZYNASTYCH EMERYTUR. ZAPADŁA OSTATECZNA DECYZJA

Portal Życie pisał również o… DOBRE WIEŚCI DLA SENIORÓW. DLA TYCH, CO SPEŁNIĄ WARUNKI PRZEWIDZIANO NAWET 2500 ZŁOTYCH