Wiele historii żołnierzy opowiada o stęsknionych małżonkach, którzy nie mogą się doczekać spotkania. I faktycznie, często tak to wygląda – po wielomiesięcznej rozłące para nie może się sobą nacieszyć.

Jednak od czasu do czasu zdarzają się wyjątki. Ten mężczyzna nie miał szczęścia – jego wybranka miała nieco inne podejście do życia oraz… wierności.

Żona zdradziła żołnierza z 60 mężczyznami

Początek ich związku brzmiał jak wstęp do pięknej, romantycznej historii. Para poznała się i przypadła sobie do gustu – to była miłość od pierwszego wejrzenia.

Byli nierozłączni, mieli wspólne plany na życie i chcieli zawsze być razem. Do czasu – jak to zwykle w życiu bywa, los skomplikował ich sytuację.

Para czerpała wiele przyjemności ze wspólnego spędzania czasu. Zakochani dość szybko zdecydowali się na ślub, ponieważ czuli, że to jest właśnie „to”.

Jednak krótko po ceremonii młoda małżonka zaczęła zachowywać się niepokojąco – zdarzały jej się napady lęku, często śniły jej się koszmary, podczas snu zrywała się z łóżka. Mąż starał się dawać jej wsparcie.

Dzięki temu, że mężczyzna był żołnierzem, jego młoda żona mogła korzystać z najlepszej opieki medycznej. Mąż pomógł jej odnaleźć jednego z najlepszych specjalistów, by mógł pomóc kobiecie.

Przebywała u lekarza coraz dłużej i coraz częściej. Jednak mąż, choć nie wiedział, czemu, postanowił nie pytać, by nie denerwować swojej żony – uznał, że być może tak właśnie przebiega jej terapia.

Później zauważył, że kobieta bardzo często wyjeżdżała do sklepów za miasto. Jednak zbagatelizował i te podejrzenia – doszedł do wniosku, że widocznie jego małżonka lubi odwiedzać różne sklepy.

Niedługo później mężczyzna wyjechał na misję. Nie mógł się doczekać, gdy znów zobaczy swą żonę.

Jednak któregoś dnia zadzwoniła do niego teściowa, z żalem pytając, czemu ukrywał przed żoną, że jest gejem. Zdezorientowany żołnierz nie wiedział, co to ma znaczyć.

Jak się później okazało, niewierna kobieta wymyśliła tę historię, by wytłumaczyć rodzicom, czemu wdaje się w coraz to nowsze romanse. Przy spotkaniu z mężem oznajmiła, że od czasu, gdy się znają, spała z 60 mężczyznami. Dodała także, że jest w ciąży – nie zna ojca dziecka, jednak nie jest to jej mąż.

Żołnierz złożył sprawę o rozwód z orzeczeniem o winie żony. Podczas rozprawy kobieta zaprzeczyła wszystkiemu i twierdziła, że dziecko, które nosi, jest potomkiem męża. Nie wyraziła jednak zgody na przeprowadzenie testów DNA.

Dzięki adwokatowi mężczyzny w którymś momencie zaczęła mylić się w zeznaniach i okazało się, że kłamie. Sąd zdecydował się na orzeczenie rozwodu z wyłączną winą kobiety.

Kobieta straciła wszystko – kochającego partnera oraz cały dobytek, a nawet zaufanie własnej rodziny.

Przypomnij sobie o… LEW WSIADŁ DO SAMOCHODU, NIE POZOSTAWIAJĄC TURYSTOM ŻADNYCH SZANS

Jak informował portal Życie: NASTOLATKA WYSŁAŁA ZNAJOMYM SWOJE ZDJĘCIE PO IMPREZIE. OKAZAŁO SIĘ, ŻE NIE BYŁA NA NIM SAMA

Portal Życie pisał również o… KOBIETA STRACIŁA RĘCE I NOGI. WSZYSTKO PRZEZ TO, ŻE POLIZAŁ JĄ PIES