Wokół osoby Kingi Rusin wzrosło ostatnio wiele mitów i kontrowersji. Obecnie dziennikarka postanowiła na jakiś czas zniknąć i odpocząć od tej męczącej sytuacji, która rozpętała się zaraz po tym, jak dziennikarka postanowiła podzielić się ze wszystkimi swoimi wspomnieniami z imprezy u jednej ze słynnych amerykańskich artystek.

Piotr Kraśko nie omieszkał zażartować z koleżanki

Z pewnością wpłynęło to na fakt, że dziennikarka nie pojawiła się ostatnio na wiosennej ramówce stacji TVN. Do jej nieobecności nawiązał jej przyjaciel – Piotr Kraśko, który nie omieszkał wspomnieć o słynnej imprezie.

Kiedy prezenter przedstawiał Rafała Zawieruchę, który zagrał rolę w „Pewnego razu w... Hollywod”, powiedział:

„Pierwszy Polak, który tańczył z Leonardo DiCaprio za rękę, a Brad Pitt posyłał do niego uśmiechy”.

Kinga Rusin wypoczywa we Włoszech

Jak się okazuje, powód dla którego dziennikarka nie pojawiła się na ramówce TVN jest zupełnie inny. Obecnie Kinga Rusin odpoczywa. Dziennikarka wyjechała na zasłużony urlop do Włoch.

Kinga Rusin podzieliła się zdjęciami z urlopu na swoim Instagramie. Internauci mają okazje podziwiać uśmiechniętą dziennikarkę, korzystającą z uroków włoskich stoków.

Mimo tego, że dziennikarka odpoczywa w Alpach, nie pozostaje bierna w stosunku do plotek ani zaczepek kierowanych w jej kierunku. W najnowszym poście udostępnionym na Instagramie, Kinga Rusin postanowiła odnieść się do jednych z nich.

View this post on Instagram

Dziś jeszcze na luzie, ale od jutra pełna mobilizacja💪🏻. Jak co roku o tej porze zaczynam treningi na tyczkach⛷! Świetna zabawa! A propos zabawy, kiedy była masa śmiechu z przeróbek i memów o moich kosmicznych oscarowych przygodach, znaleźli się tacy, którzy postanowili od razu spreparować parę KŁAMSTW i manipulacji, żeby zabawa zmieniła się w HEJT. Tak więc pozew dostanie nie tylko TVP. Dwie renomowane kancelarie przygotowują też pozwy dla paru redakcji i związanych z nimi osób, odpowiedzialnych za rozpowszechnianie kłamliwych informacji i insynuacji nt. ostatnich wydarzeń (np. o rzekomej fali międzynarodowego oburzenia wywołanego moim postem) i właśnie za nakręcanie HEJTU. Skoro łamią prawo, niech szykują pieniądze na procesy i odszkodowania (te ostatnie oczywiście przeznaczę na cele charytatywne) Każdy KOLEJNY artykuł czy materiał łamiący prawo/naruszający moje dobra osobiste to oddzielny proces i oddzielne koszty dla autorów. Ps. Dziękuję za w sumie ponad 8 tysięcy (!), głównie zagrzewających do walki, komentarzy pod moimi ostatnimi dwoma postami. Jestem pod dużym wrażeniem!

A post shared by Kinga Rusin- Official Profile (@kingarusin) on

Przypomnij sobie o… PIOTR KRAŚKO ŻARTUJE Z KINGI RUSIN. CO TAKIEGO POWIEDZIAŁ O SWOJEJ BLISKIEJ KOLEŻANCE

Jak informował portal Życie: NAJWIĘKSZY SEKRET „KUCHENNYCH REWOLUCJI” WYSZEDŁ NA JAW. MAGDA GESSLER I EKIPA WOLELIBY TO PRZEMILCZEĆ

Portal Życie pisał również o… DODA POCHWALIŁA SIĘ BARDZO ODWAŻNYM ZDJĘCIEM W SKĄPYM STROJU. CZY NIE JEST ZBYT INTYMNE