Nie da się ukryć, że show biznes jest jedną z najbardziej dochodowych branż także w naszym kraju. Odpowiednie doświadczenie oraz pozycja sprawiają, że dzięki pracy w tym zawodzie można się naprawdę nieźle dorobić.

Show biznes to niewątpliwie dobry interes!

Przykładem tego jest znana prezenterka Kinga Rusin. Kobieta rozpoczęła swoją przygodę z telewizją w 1993 roku i od tego czasu nieustannie jest obecna w mediach. Jak się okazuje, staż pracy oraz zaangażowanie sprawiły, że obecnie dziennikarka może cieszyć się niesamowicie dostatnim życiem, o którym marzy niemal każdy. Dodatkowo Kinga Rusin prowadzi także swoją własną firmę kosmetyczną, z której dochody również są dość pokaźne.

Kinga Rusin bardzo chętnie udziela się w mediach społecznościowych i to właśnie za ich pośrednictwem pokazuje fanom swoje luksusowe życie. Nie ma wątpliwości, że wiele osób zwyczajnie jej zazdrości.

Gwiazda nie ukrywa swoich zarobków!

Jak można zauważyć na Instagramie kobiety, prezenterka nieustannie podróżuje po całym świecie i sypia w najlepszych hotelach. Co więcej, Kinga Rusin dość sporo inwestuje w swoje największe hobby, czyli jeździectwo. Dziennikarka niezwykle często pojawia się na zawodach jeździeckich, a także chętnie bierze udział w branżowych imprezach.

Jak informuje portal Super Express, Kinga Rusin mogła pozwolić sobie także na zakup niezwykle luksusowego auta. Okazuje się bowiem, że prezenterka przemierza ulice stolicy w przepięknym Porsche, którego zakup kosztował na pewno o wiele więcej niż niejedno mieszkanie w Warszawie.