Koronawirus nie oszczędza nikogo, niezależnie od statusu majątkowego czy społecznego. Dotkliwie przekonują się o tym kolejne osoby.

Wczoraj, 21 października, liczba zarażeń po raz pierwszy przekroczyła 10 tysięcy. COVID-19 zaraża się coraz więcej gwiazd, m.in. Maja Ostaszewska, Rafał Maserak, Maryla Rodowicz czy Radosław Majdan.

Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek-Majdan. Źródło: Youtube
Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek-Majdan. Źródło: Youtube

Ten ostatni trafił do szpitala. Czy jego stan jest stabilny?

Radosław Majdan ma COVID-19

Pomponik donosi, że informacje o koronawirusie Majdana i jego pobycie w szpitalu są prawdziwe.

- Radosław jest hospitalizowany. Ma bardzo dobrą opiekę. Pozostanie jeszcze w szpitalu przez kilka dni – mówił menadżer byłego piłkarza.

Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek-Majdan. Źródło: Youtube
Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek-Majdan. Źródło: Youtube

Niestety, jak na razie nie wiadomo, jak się czuje Majdan. Nie wiadomo także, czy zarażona jest Małgorzata Rozenek-Majdan, a także dzieci – Stanisław, Tadeusz i Henio.

Trzeba jednak przyznać, że tak długiej przerwy od publikowania treści w mediach społecznościowych „Majdany” chyba jeszcze nie mieli.

Trzymamy kciuki, by Radek jak najszybciej doszedł do siebie i mógł wrócić do domu. Życzymy Gosi i reszcie rodziny dużo zdrowia!

To też może cię zainteresować: SZPITAL NIE JEST W STANIE PRZYJMOWAĆ PACJENTÓW. JEŚLI PLACÓWKA NIE WYKONA WIELU ZABIEGÓW TO STANIE SIĘ RZECZ OSTATECZNA WOBEC WIELU PACJENTÓW

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: W NAJBLIŻSZY WEEKEND NASTĄPI ZMIANA CZASU. JAK PRZESTAWIMY ZEGARY I JAKICH UTRUDNIEŃ NALEŻY SIĘ SPODZIEWAĆ

O tym się mówi w Polsce: NA CO MUSZĄ PRZYGOTOWAĆ SIĘ POLACY? WICEMINISTER ZDROWIA WALDEMAR KRASKA UCHYLIŁ RĄBKA TAJEMNICY. WSZYSTKO STANIE SIĘ JUŻ DZIŚ

O tym się mówi na świecie: MAŁŻEŃSTWO NIE WIDZIAŁO SIĘ 215 DNI. WSZYSTKIEMU WINIEN BYŁ KORONAWIRUS. PONOWNE SPOTKANIE 80 -LATKÓW WZRUSZA DO ŁEZ

Z życia gwiazd: MARYLA RODOWICZ POWAŻNIE CHORA? NAJNOWSZE INFORMACJE OD GWIAZDY BUDZĄ NIEPOKÓJ. O CO CHODZI