Koronawirus powoduje, że wiele rodzin zostaje rozdzielonych na długi czas. Niestety, jest to czas pełen niepokoju i wiary w to, że wszystko skończy się dobrze. Tak było w przypadku tej pary.

Bardzo trudna rozłąka

Na portalu Gazeta opublikowana została historia pewnej pary, która nie widziała się przez 215 dni. Eve i Joseph Loreth są małżeństwem od 60 lat. To ich pierwsza tak długa rozłąka. Spowodował ją koronawirus.

Do sieci trafiło nagranie, na którym przedstawione jest ponowne spotkanie małżonków, po 125 dniach rozdzielenia. Oglądając ten krótki filmik, nie sposób nie przyznać, że prawdziwa miłość jest w stanie przetrwać wszystko.

Małżonkowie mają po 80 lat i oboje mieszkają na Florydzie, w jednym z domów opieki. Mężczyzna w marcu tego roku przeszedł operację, która wymagała dość długiego czasu rekonwalescencji, który spędził w szpitalu.

Wzruszające nagranie podbiło serca internautów!

Joseph cały ten czas był jednak sam, bowiem jego żona nie mogła go odwiedzać z powodu panującej pandemii koronawirusa. Ich ponowne spotkanie, po 215 dniach rozłąki zostało nagrane i umieszczone w Internecie.

- O mój Boże. Tak bardzo tęskniłam za tobą. Kocham cię – powiedziała Eve na nagraniu.

- Nie sądziłem, że kiedykolwiek tu dotrę. Tak bardzo za tobą tęskniłem – odpowiedział mężczyzna.

Pod filmikiem natychmiast pojawiło się mnóstwo komentarzy. Widzowie nie kryli wzruszenia.

- Jakie przepiękne spotkanie. Mam łzy w oczach;

- Tak się cieszę, że znowu są razem – komentowali internauci.

Married 60 years, apart for 215 days, and finally reunited

Married 60 years...apart for 215 days...but finally #reunited! ❤️ We got to witness these two resident love birds see and hug each other for the first time since the pandemic. Get your tissues out! 😭 Joseph was in rehab when we had the privilege of adding his wife, Eve to our Rosecastle at Delaney Creek family. Due to the pandemic, they weren’t yet able to see each other. With just phone calls and a few window visits - they persevered. After graduating from rehabilitation, Joseph was finally able to be reunited with Eve (one of our newest residents) and the rest of our #Rosecastle family. 🏡 Website: www.brandonseniors.com Phone: 813-655-8858 📲 #assistedliving #reunited #love #tearsofjoy #happilyeverafter

Posted by Rosecastle at Delaney Creek on Thursday, October 15, 2020

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: BARDZO SMUTNA INFORMACJA OBIEGŁA WCZORAJ MEDIA. ODSZEDŁ OD NAS AKTOR, KTÓREGO ZNALIŚMY Z SERIALU "ŚWIAT WEDŁUG KIEPSKICH". PADŁY WAŻNE SŁOWA