Wczoraj w mediach pojawiła się niesamowicie przykra wiadomość. Zmarł bowiem znany i uwielbiany przez tysiące Polaków aktor. Trudno jest pogodzić się z taką stratą.

Bardzo smutna informacja obiegła wczoraj Polskę

Nie ma już z nami Dariusza Gnatowskiego, aktora którego znaliśmy przede wszystkim z charakterystycznej roli Arnolda Boczka w serialu „Świat według Kiepskich”. Aktor miał zaledwie 59 lat.

Jak przekazała wczoraj stacja RMF FM, Dariusz Gnatowski już od pewnego czasu przebywał w Szpitalu Specjalistycznym im. J. Dietla w Krakowie. Według dalszych informacji przekazanych przez stację, aktor zmarł z powodu zapalenia płuc oraz ciężkiej niewydolności oddechowej. Dodatkowo jak wiemy, aktor od wielu lat zmagał się z cukrzycą typu 2.

Strata aktora to ogromny cios dla środowiska aktorskiego. Z niemal całego kraju napływają kondolencje i wyrazy współczucia dla rodziny. Bardzo ważny post zamieścił na swoim profilu na Facebooku Łukasz Rybarski – kabareciarz oraz aktor Teatru STU.

YouTube: Szymon Wochal

Niesamowicie ważny wpis

- Żegnaj Darku. Wielki ból rozdziera mi serce i jedyne co mi się ciśnie na usta to ku....a mać. Może Twoje odejście otworzy niektórym oczy i przestaną pierdo....ć, że COVID to ściema – brzmi wpis aktora.

Dariusza Gnatowskiego znaliśmy jednak nie tylko z roli Arnolda Boczka. Aktora mogliśmy zobaczyć w takich produkcjach jak „Ogniem i mieczem” oraz serialach: „Na dobre i na złe” i „13 posterunek”.

Żegnaj Darku. Wielki ból rozdziera mi serce i jedyne co mi się ciśnie na usta to ku....a mać. Reszta jest milczeniem.

Posted by Łukasz Rybarski on Tuesday, October 20, 2020