Hanka Bielicka była wielką gwiazdą, a na scenie zawsze pokazywała się jako osoba tętniąca życiem i energią, zawsze uśmiechnięta i skora do żartów. Jednak jej życie nie było usłane różami, jak wydawało się wielu osobom. Wiele osób nie miało pojęcia z jakimi trudnościami w życiu prywatnym się zmaga. Aż ciężko nie zapłakać nad sekretem, który wyjawiła przed śmiercią!

Życie prywatne Hanki Bielickiej nie było tak kolorowe, jak może się wydawać wielu osobom. Chwilę przed śmiercią gwiazda w ostatnim wywiadzie zdecydowała się ujawnić swój sekret, który nosiła przez całe życie. Gdy jej fani się o tym dowiedzieli byli w szoku.

Hanka Bielicka przed śmiercią zdradziła swój największy sekret! To porażające!

Śmierć Hanki Bielickiej w marcu 2006 roku wstrząsnęła całą Polską. Okazuje się, ze gwiazda dopiero przed śmiercią zdecydowała się wyjawić wielki sekret.

Okazuje się bowiem, że gwieździe nigdy nie było dane zaznać prawdziwej, romantycznej miłości. Choć wyszła za mąż to nie miała szczęścia w uczuciach.

„Moją miłością jest moja praca. Mężczyzn kochać nigdy nie potrafiłam. Zresztą, nigdy nie miałam do nich szczęścia. Wszyscy ode mnie uciekali” - przekonywała Hanka Bielicka w jednym z ostatnich wywiadów, cytowana przez Pikio.

Choć przez blisko dwie dekady była żoną Jerzego Duszyńskiego, za którego wyszła jeszcze podczas wojny, ale zrobiła to po to, by „mniej płacić za wynajmowany pokój”, uczuciowo nic ją z nim nie łączyło. Związek nie był udany, a Bielicka nie umiała się odnaleźć jako żona.

„Mój mąż bardzo mnie lubił, może nawet w jakiś specyficzny sposób kochał, jednak traktował miłość jako coś, co bezwarunkowo mu się należało, a ja mu jej po prostu nie umiałam dać” - powiedziała aktorka na łamach książki "Uśmiech w kapeluszu".

fot. Youtube

Jak informował portal "Życie ": ALEKSANDRA KWAŚNIEWSKA WYWOŁAŁA PORUSZENIE NA INSTAGRAMIE, PORÓWNAŁA SIĘ DO MAŁGORZATY ROZENEK. CÓRKA BYŁEGO PREZYDENTA MÓWI, ŻE NIE MA PRZYPADKÓW

Przypomnij sobie: JULIA WIENIAWA Z POSTAWĄ GODNĄ NAJWYŻSZEJ POCHWAŁY. DZIĘKI NIEJ MOŻNA BĘDZIE URATOWAĆ NAWET OSIEM OSÓB, GWIAZDA NAMAWIA INNYCH

Portal "Życie " pisał również: DO DZIŚ KOCHA GO CAŁA POLSKA, POD KONIEC ŻYCIA ZMAGAŁ SIĘ Z NIEZWYKLE BOLESNĄ CHOROBĄ. ŻYCIE MARKA GRECHUTY NIE BYŁO USŁANE RÓŻAMI