Aleksandra Kwaśniewska od dawna znana się z bardzo nietuzinkowego poczucia humoru i czego, jak czego, ale dystansu i umiejętności śmiania się z samej siebie trzeba jej zazdrościć, a nawet brać przykład. Córka byłego prezydenta zotała dawno temu obwołana „królową hashtagów”, gdyż w ironiczny sposób obśmiewając całą ideę, pokazała jak można istnieć w social meediach ze swadą i przekąsem.

Kilka dni temu na rynku ukazało soę najnowsze wydanie magazynu Viva! na okładce którego możemy zobaczyć rozłożonych nad basenem Małgorzatę Rozenek i Radosława Majdana wraz z trójką dzieci. W wywiadzie, który można znaleźć wewnątrz, mogliśmy się dowiedzieć, że Majdanowie potrafią… rozpoznać najmłodszego Henia po zapachu wśród wielu innych dzieci.

Co ciekawe, tuż przed wyjściem nowego wydania Vivy! Aleksandra Kwaśniewska postanowiła zamieścić w Internecie zdjęcia z dzieciństwa w podobnych okolicznościach przyrody.

Aleksandra Kwaśniewska porównała się do Małgorzaty Rozenek. Zadziwiające podobieństwo?

Ola Kwaśniewska pozuje na leżaku, a na zdjęciu ma kilkanaście lat.

„Nie wiem, jak u was, ale w moim subiektywnym odczuciu ostatni raz było ciepło mniej więcej wtedy” – wyznała z przekąsem pod zdjęciem w nawiązaniu do deszczowej pogody, cytowana przez Pudelek.

Później jednak szybko zorientowała się, że wyprzedziła przypadkowo sesję okładkową gwiazdy TVN, czym z humorem podzieliła się z obserwatorami na Instagramie.

„Uwaga! Trendsetting level hard - podpisała swoje zdjęcie, zestawiając je z Rozenek wylegującej się na leżaku. Przypadek? Nie sądzę!” – podpisała fotkę Aleksandra Kwaśniewska.

Jak informował portal "Życie ": W OSTATNIM ODCINKU „THE VOICE OF POLAND” EDYTA GÓRNIAK POWIEDZIAŁA COŚ, CO ZASKOCZYŁO NIEMAL WSZYSTKICH. ZDRADZIŁA, GDZIE PLANUJE SIĘ PRZEPROWADZIĆ

Przypomnij sobie: NIEBYWALE ODWAŻNA FOTOGRAFIA DODY ROBI PRAWDZIWY SZAŁ W SIECI. INTERNAUCI NIE MOGĄ NAPATRZEĆ SIĘ NA TO ZDJĘCIE, POSYPAŁA SIĘ LAWINA KOMENTARZY

Portal "Życie " pisał również: NIEZNANE DOTYCHCZAS INFORMACJE O URSZULI DUDZIAK WŁAŚNIE UJRZAŁY ŚWIATŁO DZIENNE. CHODZI O JEJ CÓRKĘ, KTÓRA ZMAGAŁA SIĘ Z POWAŻNYM SCHORZENIEM