Najnowsze informacje o Edycie Górniak, których nie zna jeszcze nikt! W jednym a ostatnich odcinków programu rozrywkowego „The Voice of Poland”, Edyta Górniak powiedziała coś, po czym wszyscy dosłownie zaniemówili! Przypadkiem zdradziła swój sekret, gdzie planuje się przeprowadzić! Koniecznie zobacz.

Edyta Górniak jest postacią wszystkim znaną. Gwiazda swoją karierę muzyczną rozpoczęła wiele lat temu. Kobieta razem z Michałem Szpakiem, Tomaszem Lachem oraz Aleksandrem Milwiw – Baronem zasiada w jury programu „The Voice of Poland” emitowanego w Telewizji Polskiej.

Podczas ostatniego odcinka programu kobieta przez przypadek zdradziła swój sekret dotyczący planowanej przeprowadzki! Gdzie planuje przenieść się gwiazda?

Edyta Górniak zamieszka na południu kraju?

Do zdradzenia tego sekretu poniekąd przyczynił się fenomenalny występ jednej z uczestniczek biorących udział w tak zwanych przesłuchaniach w ciemno.

Anna Gąsienica-Byrcyn w programie zaśpiewała utwór“Jesteś lekiem na całe zło” autorstwa Krystyny Prońko.

Edyta Górniak była tak oczarowana jej występem, że postanowiła zdradzić swój sekret o przeprowadzce nawiązując do miejsca zamieszkania uczestniczki, która oczarowała jurorkę swoim głosem.

- Będziemy sąsiadkami. Przeprowadzam się w góry. Nauczysz mnie trochę po góralsku? – zapytała Edyta Górniak.

Fani głowią się, czy to, co powiedziała wokalistka faktycznie jest prawdą.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: LIDL PO RAZ KOLEJNY ZASKOCZYŁ WSZYSTKICH MIŁOŚNIKÓW MODY. CZĘŚĆ GARDEROBY, KTÓRĄ MOŻNA TAM KUPIĆ DO TEJ PORY BYŁA DOSTĘPNA JEDYNIE W EKSKLUZYWNYCH SKLEPACH

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: ANNA MUCHA ROZPOCZĘŁA WŁAŚNIE PRACE NAD NOWYM PROJEKTEM WRAZ ZE SWOIM BYŁYM I OBECNYM PARTNEREM. INTERNAUCI SĄ BARDZO MOCNO ROZBAWIENI CAŁĄ TĄ SYTUACJĄ

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: NIEZNANE DOTYCHCZAS INFORMACJE O URSZULI DUDZIAK WŁAŚNIE UJRZAŁY ŚWIATŁO DZIENNE. CHODZI O JEJ CÓRKĘ, KTÓRA DO NIEDAWNA ZMAGAŁA SIĘ Z POWAŻNYM SCHORZENIEM