Jedna z najpopularniejszych aktorek w Polsce, Anna Mucha właśnie rozpoczęła prace nad nowym, autorskim projektem, w który zaangażowała… swojego obecnego oraz byłego partnera! Komiczna sytuacja! O co chodzi?

Jak powszechnie wiadomo, Anna Mucha należy do grona najpopularniejszych i najbardziej lubianych przez tysiące widzów aktorek polskich.

Kobieta swoją rozpoznawalność i uznanie zyskała przede wszystkim dzięki niesamowitej grze aktorskiej, która pozwoliła jej wziąć udział w bardzo dużej liczbie dużych produkcji – nie tylko na ekranach telewizorów w filmach i serialach, ale także na deskach teatru.

Ponadto, dużą popularność aktorce przyniósł także związek z dziennikarzem Kubą Wojewódzkim, który – mimo iż miał miejsce przed wielu laty – nadal pozostaje tematem rozmów, a fani raz po raz spekulują o rzekomym „zejściu się” pary ponownie. Po dziennikarzu kobieta była także w innych związkach, jednak te nie były tak głośne.

Ostatnio jednak kobieta rozpoczęła prace nad nowym projektem, w który zaangażowała swojego byłego i obecnego partnera!

Nowy spektakl teatralny

Anna Mucha przygotowuje nowy spektakl teatralny o nazwie „Przygoda z ogrodnikiem”. Jak wynika z relacji osoby bliskiej aktorce, w produkcję zaangażowany jest obecny parter aktorki – Jakub Wons odpowiedzialny za reżyserię, a także były partner – Marcel Sora, który zajął się scenografią.

Poza nimi w sztuce wystąpią Katarzyna Cichopek czy Agnieszka Włodarczyk.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: LIDL PO RAZ KOLEJNY ZASKOCZYŁ WSZYSTKICH MIŁOŚNIKÓW MODY. CZĘŚĆ GARDEROBY, KTÓRĄ MOŻNA TAM KUPIĆ DO TEJ PORY BYŁA DOSTĘPNA JEDYNIE W EKSKLUZYWNYCH SKLEPACH

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: WCZORAJSZY RAPORT DOBOWY W ZWIĄZKU Z WYKRYTYMI PRZYPADKAMI KORONAWIRUSA NIE WYGLĄDA OBIECUJĄCO. MAZOWSZE PONOWNIE NA PIERWSZYM MIEJSCU, PADŁ NOWY REKORD

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: WARSZAWA: ZASKAKUJĄCY WYPADEK W SAMYM CENTRUM MIASTA. MĘŻCZYZNA POTRĄCIŁ KOBIETĘ JADĄC NA HULAJNODZE ELEKTRYCZNEJ. SPRAWCA UCIEKŁ Z MIEJSCA ZDARZENIA