Niezwykle interesująca informacja dla niemalże wszystkich miłośniczek mody! W Lidlu wprowadzono zaskakującą ofertę, która zaciekawi największe fanki trendów! Pewna część garderoby, którą można kupić w dyskoncie do tej pory była dostępna tylko i wyłącznie w ekskluzywnych sklepach i charakteryzowała się wysoką ceną. O co chodzi?

Jak powszechnie wiadomo, sklepy wielkopowierzchniowe, takie jak Lidl, Biedronka czy chociażby Tesco raz po raz zaskakują konsumentów swoim asortymentem. Wiadomo, że w tych sklepach zakres produktów jest ogromny, a na dodatek bardzo dynamicznie ulega zmianom.

Często jest tak, że asortyment jest sezonowy i zmienia się np. co dwa tygodnie bądź nawet częściej. W dużych sklepach wielkopowierzchniowych można kupić niemalże wszystko – od artykułów spożywczych (co jest podstawą), po kosmetyki, środki chemiczne, akcesoria dla zwierząt, odzież, obuwie, rośliny, dekoracje, czy nawet urządzenia RTV, AGD, narzędzia czy meble!

Ponadto, jakość oferowanych produktów – co może być dla wielu zaskoczeniem – wcale nie jest zła. Często owe produkty wytrzymują naprawdę długie lata, a można je dostać za niewielkie pieniądze.

Ostatnio pojawiło się coś, co zaskoczyło niemal wszystkich…

Największy hit sezonu!

W najnowszej ofercie Lidla pojawiły się… metaliczne kurtki! Tak, to prawda! Kurtki na jesień, które połyskują mając metaliczny efekt można dostać za zaledwie 64,90 zł! W wielu sklepach trzeba za takie wydać kilkakrotnie więcej!

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: TAKIEJ BURZY W STOLICY JESZCZE NIE BYŁO. MIESZKAŃCY MIASTA ZAPAMIĘTAJĄ WCZORAJSZY WIECZÓR NA DŁUGO. SAMOCHODY LEDWO PORUSZAŁY SIĘ PO ZALANYCH ULICACH

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: WCZORAJSZY RAPORT DOBOWY W ZWIĄZKU Z WYKRYTYMI PRZYPADKAMI KORONAWIRUSA NIE WYGLĄDA OBIECUJĄCO. MAZOWSZE PONOWNIE NA PIERWSZYM MIEJSCU, PADŁ NOWY REKORD

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: WARSZAWA: ZASKAKUJĄCY WYPADEK W SAMYM CENTRUM MIASTA. MĘŻCZYZNA POTRĄCIŁ KOBIETĘ JADĄC NA HULAJNODZE ELEKTRYCZNEJ. SPRAWCA UCIEKŁ Z MIEJSCA ZDARZENIA