Nieznane dotychczas nikomu informacje o rodzinie Urszuli Dudziak właśnie ujrzały światło dzienne – chodzi o jej córkę, która przez lata zmagała się z utrudniającym życie problemem. O co chodzi?

Urszula Dudziak jest – niepodważalnie – jedną z najbardziej popularnych i uwielbianych przez tysiące Polaków gwiazdą. Artystka swoją karierę zaczynała w latach siedemdziesiątych w Stanach Zjednoczonych, gdzie wydała niemalże pięćdziesiąt płyt!

Mimo tak zawrotnej kariery i ogromnego sukcesu, jaki osiągnęła w skali międzynarodowej kobieta w życiu prywatnym nie ma tyle szczęścia.

Jak donoszą media, jej 40 – letnia córka Mika Urbaniak od lat zmagała się z chorobą, której nikt nie mógł wykryć i na jaw wyszła przypadkowo. Dlaczego?

Przypadkiem dowiedziała się o chorobie

Mika Urbaniak przez lata cierpiała na alkoholizm. Pewnego razu mocno przesadziła z ilością alkoholu, aż znalazła się w szpitalu, a rodzina zmusiła ją do pójścia na odwyk.

- To trwało pięć lat. Nawet nie pamiętam, co się działo, bo doprowadzałam się do takiego stanu, że urywał mi się film. Jednej nocy, już pod koniec tego okresu, poszłam obładowana alkoholem do mojego przyjaciela. Zaczęliśmy pić. Mieszałam wszystkie możliwe alkohole. – mówiła córka Urszuli Dudziak, Mika Urbaniak.

Przez ten cały czas kobieta miała bardzo zmienne nastroje – raz przejawiała stan depresyjny, za moment zaś tryskała z niej radość.
Po odstawieniu alkoholu okazało się, że kobieta cierpi na chorobę zwaną dwubiegunowością afektywną. Teraz kobieta przyjmuje leki i jest na dobrej drodze do odzyskania zdrowia.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: LIDL PO RAZ KOLEJNY ZASKOCZYŁ WSZYSTKICH MIŁOŚNIKÓW MODY. CZĘŚĆ GARDEROBY, KTÓRĄ MOŻNA TAM KUPIĆ DO TEJ PORY BYŁA DOSTĘPNA JEDYNIE W EKSKLUZYWNYCH SKLEPACH

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: WCZORAJSZY RAPORT DOBOWY W ZWIĄZKU Z WYKRYTYMI PRZYPADKAMI KORONAWIRUSA NIE WYGLĄDA OBIECUJĄCO. MAZOWSZE PONOWNIE NA PIERWSZYM MIEJSCU, PADŁ NOWY REKORD

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: WARSZAWA: ZASKAKUJĄCY WYPADEK W SAMYM CENTRUM MIASTA. MĘŻCZYZNA POTRĄCIŁ KOBIETĘ JADĄC NA HULAJNODZE ELEKTRYCZNEJ. SPRAWCA UCIEKŁ Z MIEJSCA ZDARZENIA