Opublikowana ostatnio niezwykle odważna fotografia przedstawiająca Dorotę Rabczewską robi prawdziwą furorę w sieci! Internauci są bardzo zaskoczeni! Wręcz nie mogą napatrzeć się na fotografię, lecz mają mieszane odczucia co do niej.

Jak powszechnie wiadomo, Dorota Rabczewska o pseudonimie artystycznym Doda należy do grona najbardziej popularnych i uwielbianych gwiazd polskiej sceny muzycznej ostatnich kilkunastu lat.

Doda ma zarówno wielu fanów, jak i krytyków, o czym sama nie raz przekonała się poprzez tzw. hejt płynący w jej stronę. Negatywna opinia o Dodzie jednak nie brała się znikąd – kobieta od początku kariery lubiła zwracać na siebie uwagę, co nie do końca wszystkim się podobało.

Teraz, po wielu latach kobieta zmieniła się w niezwykle dojrzałą i pewną siebie artystkę, która swoimi poczynaniami udowadnia, że zmieniła się nie tylko zewnętrznie, ale także wewnętrznie. Mimo to nadal od czasu do czasu lubi zaskoczyć czymś, co wzbudza niemałą kontrowersję.

Tak też było tym razem po opublikowaniu tych odważnych zdjęć.

Te fotki robią szał w internecie!

Dorota Rabczewska ostatnio opublikowała kilka zdjęć i krótkie nagranie, na którym siedzi na motocyklu… w samej kurtce i majtkach!

Kobieta nie ma na sobie spodni, co od razu zwróciło uwagę fanów – mieli oni mieszane odczucia. Jedni uważali, że wygląda zjawiskowo, inni zaś mówili, że przesadza.

Okazało się, że to tylko stylizacja do sesji fotograficznej.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: LIDL PO RAZ KOLEJNY ZASKOCZYŁ WSZYSTKICH MIŁOŚNIKÓW MODY. CZĘŚĆ GARDEROBY, KTÓRĄ MOŻNA TAM KUPIĆ DO TEJ PORY BYŁA DOSTĘPNA JEDYNIE W EKSKLUZYWNYCH SKLEPACH

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: ANNA MUCHA ROZPOCZĘŁA WŁAŚNIE PRACE NAD NOWYM PROJEKTEM WRAZ ZE SWOIM BYŁYM I OBECNYM PARTNEREM. INTERNAUCI SĄ BARDZO MOCNO ROZBAWIENI CAŁĄ TĄ SYTUACJĄ

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: NIEZNANE DOTYCHCZAS INFORMACJE O URSZULI DUDZIAK WŁAŚNIE UJRZAŁY ŚWIATŁO DZIENNE. CHODZI O JEJ CÓRKĘ, KTÓRA DO NIEDAWNA ZMAGAŁA SIĘ Z POWAŻNYM SCHORZENIEM