Jak przekazał portal Pudelek, wczoraj na świat przyszło dziecko Lary Gessler i Piotra Szeląga! Fani nie mogą się już doczekać pierwszych zdjęć maluszka.

Lara Gessler jest bardzo szczęśliwa!

Ostatnio w życiu Lary Gessler zaszło niesamowicie dużo zmian, z których gwiazda jest bardzo zadowolona. W kwietniu córka najpopularniejszej restauratorki w naszym kraju, oficjalnie poinformowała, że wraz ze swoim partnerem spodziewają się dziecka.

Co więcej, jakiś czas temu na Instagramie Lary Gessler pojawiły się informacje o jej zaręczynach z Piotrem Szelągiem, a niedawno para wzięła ślub. Ostatnio para zdecydowała się także na zmianę mieszkania.

Nadszedł wielki dzień!

Największe i bez wątpienia najważniejsze wydarzenie w życiu młodego małżeństwa miało miejsce wczoraj. Jak podają media Lara Gessler urodziła! Informację tę potwierdziła osoba z bliskiego otoczenia małżeństwa.

- Dziewczynka jest zdrowa, wszystko poszło dobrze – wyznał informator.

Co więcej, okazuje się, że Magda Gessler jest przeszczęśliwa z powodu przyjścia na świat ukochanej wnuczki. Restauratorka zaznacza jednak, że nie będzie się wtrącać w wychowanie maleństwa.

- Absolutnie nie zamierzam wtargnąć w ich życie. Najpierw to rodzice muszą się nacieszyć dzieckiem, babcia grzecznie zaczeka na wyraźny sygnał – wyznała Magda Gessler podczas rozmowy z dziennikarzami Flesza.

Fani nie mogą się już doczekać dnia, kiedy Lara Gessler postanowi opublikować pierwsze zdjęcia dziecka na Instagramie. Kiedy to nastąpi?

View this post on Instagram

Nie ma jak u mamy 🥰☔️Po takim deszczowym i dziwnym poniedziałku, jedyne, co mogło uratować sytuacje, to pyszna kolacja, w takim gronie. Mama przeszła samą siebie🥕🍏🍽Zjedliśmy przywiezionego przez Nią z Norwegii ekologicznego łososia. Potem był wspaniały krem z soczewicy - przypominający hiszpańskie lentejas - z pieczoną antonówką, faszerowaną rodzynkami i parmezanem. A na deser naleśniki z powidłami i kwaśną śmietaną♥️ Na koniec mogliśmy się już tylko toczyć🙈🤷🏼‍♀️🦦😂 To chyba normalna sprawa, jak się wpada raz, na jakiś czas do domu rodzinnego😂 #kolacja #niemajakumamy #rodzina #familytime #love #dom #babyontheway #mumtobe2020 @magdagessler_official @piotr.szelag @tadeusz_muller

A post shared by Lara Gessler (@lara_gessler) on