Przez „aferę vatowską”, która ostatnio została wyjawiona w mediach, Marcelina Zawadzka wiele straciła. Jak dalej potoczą się jej losy i kariera?

Trudne chwile w karierze gwiazdy

Jak niedawno donosiły media, Marcelina Zawadzka usłyszała zarzuty prania brudnych pieniędzy, a także fałszowania faktur. Gwiazda nie przyznała się do postawionych zarzutów. Niestety, cała sprawa mocno odbiła się na jej wizerunku w mediach.

Jak informuje portal Pomponik, kiedy tylko sprawy Marceliny Zawadzkiej wyszły na jaw, gwiazda natychmiast musiała pożegnać się z posadą prowadzącej w show „The Voice of Poland”. Okazuje się jednak, że niepewna jest także jej posada w „Pytaniu na śniadanie”.

Instagram @marcelina_zawadzka

Co dalej z udziałem gwiazdy w "Pytaniu na śniadanie"?

- Marcelina jest teraz w TVP takim ‘gorącym ziemniakiem’, którym wszyscy się przerzucają i nikt nie chce podjąć żadnej konkretnej decyzji. Produkcja jest w kropce, szczególnie że lada moment startuje jesienna ramówka. Na razie Marcelina widnieje w grafiku na wrzesień, ale niewykluczone, że po raz kolejny zostanie przesunięta na dalszy termin. Prace prokuratury nad tą sprawą się przeciągają, ale ona wierzy, że udowodni swoją niewinność – wyjawił jeden z informatorów w rozmowie dla portalu Plotek.

Nadzieją w całej sprawie jest fakt, że Marcelina Zawadzka jest bardzo lubiana przez widzów i ma dość duży wkład w wyniki oglądalności programu „Pytanie na śniadanie”. Czy dzięki temu producenci programu postanowią, żeby dalej została na planie?

Fani mocno trzymają kciuki zarówno za dalszą karierę prezenterki, jak i za to aby zdołała wyjaśnić wszystkie zarzuty kierowane w jej stronę, które według niej samej są pomówieniami.

Instagram @marcelina_zawadzka

Jak informował portal "Życie": FANI ZASTANAWIALI SIĘ, CO SIĘ STAŁO Z KATARZYNĄ CHRZANOWSKĄ? AKTORKA NA WIELE LAT ZNIKNĘŁĄ Z EKRANÓW TELEWIZORÓW

Przypomnij sobie: MICHAŁ WIŚNIEWSKI POKAZAŁ ZDJĘCIE SWOJEGO DZIECKA. ARTYSTA I JEGO NOWA ŻONA NIE KRYJĄ SZCZĘŚCIA

Portal "Życie" pisał również: AGNIESZKA WOŹNIAK - STARAK POSTANOWIŁA CAŁKOWICIE ODCIĄĆ SIĘ OD PRZESZŁOŚCI? GWIAZDA PODJĘŁA STANOWCZE KROKI W WAŻNEJ SPRAWIE