Agnieszka Woźniak – Starak i Piotr Starak byli jednym z najpopularniejszych małżeństw w polskim show – biznesie. Niestety, tragiczne wydarzenia przekreśliły wszystkie plany pary.

Tragiczna noc zmienila jej życie

Minął już ponad rok od tragicznych wydarzeń, jakie miały miejsce na jeziorze Kisajno. Kiedy Piotr Starak zginął w wyniku wypadku życie Agnieszki Woźniak – Starak diametralnie musiało się zmienić. Wydaje się jednak, że gwiazda powoli podnosi się po tragedii jaką jej dotknęła. Niewątpliwie, bardzo potrzebne jej jest odcięcie się od przeszłości.

Jak donosi portal Super Express, zaraz po ślubie Piotr Starak sprawił swojej ukochanej żonie nietypowy prezent. Słynny producent kupił Agnieszce Woźniak – Starak zabytkowy dworek, który znajduje się nieopodal Kętrzyna.

Jak się okazuje dwór na Mazurach został wybudowany w XIX wieku i należał do rodziny Ahlmann, jednak tuż po wojnie został wcielony do PGR-u.

Wcześniej dwór był przepiękny, a otaczał go wspaniały sad. Jak donoszą media sama posiadłość ma powierzchnię 800 metrów kwadratowych i znajduje się na działce o wielkości ponad 13 tysięcy metrów kwadratowych!

Instagram @aga_wozniak_starak

Czy znajdzie się chętny na zakup posiadłości?

Niestety, wraz z wyprowadzką ostatnich lokatorów dwór popadł w ruinę. Nowe życie mieli wprowadzić tam właśnie Agnieszka i Piotr Woźniak – Starak. Tak się jednak nie stanie. Gwiazda zdecydowała się bowiem na sprzedaż posiadłości.

Jak się okazuje, cena za całą posiadłość jest niesamowicie atrakcyjna. Agnieszka Woźniak – Starak wyceniła ją bowiem zaledwie na 300 tysięcy złotych! To niesamowita okazja. Jest jednak pewna przeszkoda, która powoduje, że chętnych na zakup domu nie jest zbyt wielu.

- Nie jeden by kupił, ale każdy boi się konserwatora zabytków. Wszystkie zmiany muszą być z nim uzgadniane – mówią okoliczni mieszkańcy.

Instagram @aga_wozniak_starak

Jak informował portal "Życie": FANI ZASTANAWIALI SIĘ, CO SIĘ STAŁO Z KATARZYNĄ CHRZANOWSKĄ? AKTORKA NA WIELE LAT ZNIKNĘŁĄ Z EKRANÓW TELEWIZORÓW

Przypomnij sobie: MICHAŁ WIŚNIEWSKI POKAZAŁ ZDJĘCIE SWOJEGO DZIECKA. ARTYSTA I JEGO NOWA ŻONA NIE KRYJĄ SZCZĘŚCIA

Portal "Życie" pisał również: IWONA WĘGROWSKA PREŻYWA BARDZO TRUDNE CHWILE. KONDOLENCJE PŁYNĄ DO JEJ RODZINY. CHODZI O DZIECKO