Piotr Woźniak - Starak zginął w tragicznych okolicznościach na jeziorze Kisajno. Mimo, że od tragicznych wydarzeń minął już rok, to partnerka tragicznie zmarłego producenta nadal nie zaznała spokoju.

Nadal nie ma wyroku!

Agnieszka Woźniak - Starak nie ukrywa, że jest już niesamowicie zmęczona sprawami sądowymi jakie toczą się w związku z pochówkiem Piotra Woźniaka - Staraka na terenie posiadłości Staraków na Mazurach.

Jak informuje portal Pomponik, wyrok miał zostać ogłoszony w ubiegłym tygodniu. Okazuje się jednak, że w sprawie pojawił się nowy dowód, który został dostarczony przez biegłych sądowych. Jak się więc okazuje, fakt ten odroczył ogłoszenie wyroku i rodzina pozna go dopiero na początku przyszłego miesiąca.

Jak wniosła policja, główną osobą, która dopuściła się wykroczenia jest Mirosław S. - wujek Piotra Woźniaka - Staraka, który to sprawował ceremonię pogrzebową producenta w Fuledzie na Mazurach.

Instagram @aga_wozniak_starak

Gwiazda jest wykończona!

Nie jest wiadomo, jak zakończy się cała sprawa, jednak nie ulega wątpliwości, że Agnieszka Woźniak - Starak chciałaby mieć już to za sobą. Kobieta jest wykończona trwającymi przez niemal rok dochodzeniami, które mocno odbijają się na jej psychice.

Ostatnio media obiegły informacje o tym, że Agnieszka Woźniak - Starak wróci do pracy w telewizji. Według najnowszych doniesień ma ona zostać jedną z prowadzących "Dzień Dobry TVN". Gwiazda ma bowiem zastąpić odchodzącą z programu Kingę Rusin.

Czy oznacza to, że Agnieszka Woźniak - Starak chce rozpocząć życie od nowa? Nie ulega wątpliwości, że trwające sprawy sadowe nie pomagają jej w tym.

Instagram @aga_wozniak_starak

Jak informował portal "Życie": MAGDA NAROŻNA ZDECYDOWAŁA SIĘ NA BARDZO ODWAŻNĄ ZMIANĘ. NIE BRAKUJE USZCZYPLIWYCH KOMENTARZY OD FANÓW

Przypomnij sobie: AGATA MŁYNARSKA WYJAWIŁA PRAWDĘ NA TEMAT ODEJŚCIA Z TVP. NIKT NIE PRZYPUSZCZAŁ, ŻE TAKA SYTUACJA MOGŁA MIEĆ MIEJSCE

Portal "Życie" pisał również: BARTŁOMIEJ MISIEWICZ ZOSTANIE CELEBRYTĄ? BYŁY POLITYK ŚWIETNIE CZUJE SIĘ W BLASKU FLESZY. WPŁYW NA TO MA JEGO OSTATNIA METAMORFOZA