Magdę Narożną po raz pierwszy mogliśmy oglądać w programie „Must be the music”. Wtedy jednak nikt nie dopuszczał do siebie, że kobieta stanie się tak niesamowicie popularna!

Nikt się tego nie spodziewał!

Jak się okazuje obecne zarobki piosenkarki kształtują się na bardzo wysokim poziomie, a koncerty odbywają się praktycznie co chwilę. Magda Narożna nie ukrywa, że w jej życiu mało jest okazji do odpoczynku.

Portal Plotek przypomina, że ostatnio w mediach mówiło się bardzo dużo o Magdzie Narożnej oraz jej byłym mężu. Wszystko to za sprawą ich rozwodu, który nie przebiegł w pokojowych relacjach. Para publicznie wzajemnie się oskarżała i nie kryła urazy jaką się darzą.

Obecnie oboje jednak maja nowych partnerów i ponownie układają sobie życie. Jednak dzięki sporej medialnej burzy jaką wywołali, oboje cieszą się dużą popularnością.

Ostatnio Magda Narożna pochwaliła się na swoim Instagramie metamorfozą jakiej się poddała. Kobieta jest nie do poznania!

Instagram @madzia_pim

Ogromna zmiana!

- Kilka dni mnie tu nie było, ale na urlopie z rodzinką staram się nie używać telefonu. Dziś czas doprowadzić się do normalności, gdyż już jutro ruszamy w trasę, a teraz dalsza cześć relaksu. Dziękuję dziewczynom z salonu za profesjonalną obsługę i zawsze zadowalające w 100% efekty zabiegów fryzjerskich jak i kosmetycznych - napisała Magda Narożna na swoim profilu.

Pod najnowszym postem piosenkarki natychmiast zaczęły pojawiać się komentarze. Wielu obserwatorów było pod wrażeniem nowego wyglądu gwiazdy.

- Pani Magdo, zawsze jestem pod wrażeniem Pani fryzury, a najlepiej jak ma Pani doczepiany kucyk - brzmi jeden z komentarzy.

Jednak nie zabrakło także kąśliwych uwag w kierunku gwiazdy.

- Fryzura na Rutkowskiego - napisała jedna z osób obserwujących profil.

Instagram @madzia_pim

Jak informował portal "Życie": MAŁGORZATA TRZASKOWSKA WYJAWIŁA, Z CZYM MUSI SIĘ ZMAGAĆ. SZCZERE SŁOWA ŻONY RAFAŁA TRZASKOWSKIEGO

Przypomnij sobie: AGATA MŁYNARSKA WYJAWIŁA PRAWDĘ NA TEMAT ODEJŚCIA Z TVP. NIKT NIE PRZYPUSZCZAŁ, ŻE TAKA SYTUACJA MOGŁA MIEĆ MIEJSCE

Portal "Życie" pisał również: JOANNA KUROWSKA NADAL NIE MOŻE POGODZIĆ SIĘ ZE STRATĄ. AKTORKA WSPOMINA SWOJĄ UKOCHANĄ SIOSTRĘ