Od samego początku kampanii prezydenckiej Rafała Trzaskowskiego, jego żona bardzo mocno go wspierała. Małgorzata Trzaskowska była niesamowicie aktywna i chętnie wypowiadała się w wielu kwestiach. Obiecywała, że jako Pierwsza Dama będzie zajmowała się wieloma sprawami ważnymi dla społeczności.

Małgorzata Trzaskowska nadal jest bardzo aktywna

Finalnie wybory prezydenckie wygrał jednak Andrzej Duda, a Pierwszą Damą nadal jest Agata Kornhauser - Duda. To jednak nie zdemotywowało Małgorzaty Trzaskowskiej, która nadal bardzo aktywnie udziela się w sieci.

Jak informuje portal Pomponik, Małgorzata Trzaskowska bardzo chętnie korzysta z Instagrama i to przeważnie tam najczęściej publikuje swoje przemyślenia. Jak się okazuje ostatnio na jej instagramowym profilu pojawiło się zdjęcie, na którym widzimy Małgosię wraz ze swoimi ukochanymi dziećmi - Olą i Stasiem.

Instagram @gosia.trzaskowska

Żona prezydenta Warszawy martwi się o swoje dzieci

- Niedługo koniec wakacji, dzieci już teraz przeżywają swój powrót do szkoły, moja córka czekała na spis podręczników do drugiej klasy liceum, pojawił się wczoraj. Po tak długiej przerwie wszystkim towarzysza emocje, jak to będzie? Czy uda się normalnie rozpocząć rok szkolny? Czy jesień będzie bezpieczna? Czy pandemia znowu zmusi nas wszystkich do izolacji i dużego zamieszania w życiu codziennym? Trzymam kciuki, aby nam wszystkim, naszym rodzinom ta druga część roku ułożyła się szczęśliwie - brzmi wpis Małgorzaty Trzaskowskiej.

Nie ulega więc wątpliwości, że dzieci są dla Małgosi bardzo ważne i martwi się o to, jak będzie wyglądać kolejny rok szkolny i czy jej pociechy będą narażone na stres z powodu reorganizacji życia przez koronawirusa.

Instagram @gosia.trzaskowska

Jak informował portal "Życie": JUŻ NIEDŁUGO WEJDĄ W ŻYCIE ZMIANY W KWESTII REFUNDACJI LEKÓW. KTO BĘDZIE MIEĆ POWODY DO RADOŚCI. KTÓRE Z LEKÓW BĘDĄ REFUNDOWANE

Przypomnij sobie: GOŚCIE KOLEJNEGO WESELA ZAKAŻENI KORONAWIRUSEM. CZY ORGANIZOWANIE TAKICH IMPREZ JEST TERAZ NA PEWNO BEZPIECZNE

Portal "Życie" pisał również: TRUDNE CHWILE NAD BAŁTYKIEM. JEDEN Z PLAŻOWICZÓW ODKRYŁ COŚ, CZEGO NIKT NIE CHCIAŁBY ZOBACZYĆ