Wakacje powoli dobiegają końca. W tym roku były one zupełnie inne niż wszystkie. Jak się jednak okazuje, praktycznie codziennie służby ratunkowe miały mnóstwo pracy.

Tegoroczne wakacje nie należą do najbardziej szczęśliwych

Niestety w tym roku doszło do wielu tragicznych wypadków. Jak się jednak okazuje to nie koniec. Dziś na jednej z nadmorskich plaż doszło do tragicznego odkrycia.

Jak informuje portal Pikio, dziś jeden z wczasowiczów udał się na poranny spacer wzdłuż plaży w Łebie. Jednak to, co zobaczył zmroziło krew w jego żyłach.

Jak się okazuje, na plaży leżały zwłoki. Mężczyzna od razu zawiadomił policję o swoim odkryciu. Służby mundurowe pojawiły się niemal natychmiast i zabezpieczyły miejsce, w którym znaleziono ciało.

Trwa dochodzenie w sprawie

– Na miejsce została wysłana grupa dochodzeniowo-śledcza. Jest tam też prokurator, pod którego nadzorem policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia. Ustalają tożsamość osoby, której zwłoki zostały znalezione – przekazał podczas rozmowy z Polską Agencją Prasową poinformowała sierż. sztab. Bąciaszek z policji w Lęborku.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że znalezione ciało należy do kobiety. Obecnie trwa dochodzenie, które ma na celu ustalenie okoliczności zdarzenia. Nie jest wiadomo ile może ono potrwać.

Nad polskim morzem bardzo często dochodzi do wypadków z udziałem turystów. Niestety alkohol i brawura nie sprzyjają spokojnemu wypoczynkowi. Pamiętajmy, aby pod żadnym pozorem nie wchodzić do morza pod wpływem alkoholu bowiem konsekwencje takiej decyzji mogą być dla nas oplakane. Zachowajmy zdrowy rozsądek i ostrożność.

Jak informował portal "Życie": MINISTERSTWO ZDROWIA ZDECYDOWAŁO SIĘ NA POWAŻNE ZMIANY. POLACY SĄ ZASKOCZENI TAK POWAŻNYM OŚWIADCZENIEM

Przypomnij sobie: GOŚCIE KOLEJNEGO WESELA ZAKAŻENI KORONAWIRUSEM. CZY ORGANIZOWANIE TAKICH IMPREZ JEST TERAZ NA PEWNO BEZPIECZNE

Portal "Życie" pisał również: SZYKUJĄ SIĘ POTĘŻNE KONTROLE, URZĘDNICY BĘDĄ SPRAWDZAĆ PRZESTRZEGANIE PRAWA. CHODZI O EPIDEMIĘ, MOŻNA DOSTAĆ NAWET DO 30 TYSIĘCY ZŁOTYCH MANDATU