Joanna Kurowska musiała ostatnio pożegnać swoją ukochaną siostrę. Jak widać, nadal nie może pogodzić się z tak ogromną stratą.

Aktorka nie pogodziła się z losem

Siostra Joanny Kurowskiej, Hanna odeszła nagle miesiąc temu. Znana aktorka nie ukrywa, że między kobietami istniała wspaniała relacja, której nie jest sposób niczym zastąpić.

- Była najlepszym człowiekiem jakiego znałam. Przez lata opiekowała się naszymi chorymi rodzicami - wspominała Joanna Kurowska.

Niestety, los nie oszczędzał Joanny Kurowskiej. Kiedy była małą dziewczynką zmarł jej ukochany brat. Straciła także swoje pierwsze dziecko, a niedługo potem męża.

Aktorka pożegnała także swojego tatę, miało to miejsce rok temu. Teraz została również bez siostry, jednej z najbliższych jej osób.

Instagram @joannakurowska_official

Niesamowicie ciężkie chwile

Gwiazda nie ukrywa, że nie może zrozumieć i pogodzić się z tym przez co musiała przejść. Ostatnio na swoim profilu na Facebooku opublikowała wpis, w którym wspomina swoją ukochaną siostrę.

- Haniu, Zawsze będę Cię kochać i pamiętać.......jesteś najlepszym człowiekiem jakiego znałam, dobrym dobrocią jakiej już dzisiaj nie ma..... dobrym naiwnością dziecka..... - napisała aktorka.

Joanna Kurowska napisała także, że kot jej siostry odnalazł już nowy dom. Wspomina, że zwierzakiem zaopiekowali się niesamowicie życzliwi ludzie.

Aktorka umieściła w poście także zdjęcia domu rodzinnego, który potem należał do jej siostry. Wspomina, że przestał on już mieć dla niej taki klimat jak dawniej.

- Klimatyczny dom na Kaszubach, mój dom rodzinny, dom mojej siostry...... przestał być klimatyczny. Dom to głosy, dom to śmiech, dom to...... dom - pisze gwiazda.

Przekazujemy Pani Joannie ogromne wsparcie w tych trudnych dla niej chwilach.

Klimatyczny dom na Kaszubach, mój dom rodzinny, dom mojej siostry...... przestał być klimatyczny. Dom to głosy, dom to...

Posted by Joanna Kurowska on Saturday, August 8, 2020

Jak informował portal "Życie": JUŻ NIEDŁUGO WEJDĄ W ŻYCIE ZMIANY W KWESTII REFUNDACJI LEKÓW. KTO BĘDZIE MIEĆ POWODY DO RADOŚCI. KTÓRE Z LEKÓW BĘDĄ REFUNDOWANE

Przypomnij sobie: GOŚCIE KOLEJNEGO WESELA ZAKAŻENI KORONAWIRUSEM. CZY ORGANIZOWANIE TAKICH IMPREZ JEST TERAZ NA PEWNO BEZPIECZNE

Portal "Życie" pisał również: TRUDNE CHWILE NAD BAŁTYKIEM. JEDEN Z PLAŻOWICZÓW ODKRYŁ COŚ, CZEGO NIKT NIE CHCIAŁBY ZOBACZYĆ