Czy aktorka została ugodzona strzałą Amora? Wielu jej wielbicieli nie ma wątpliwości, biorąc pod uwagę, co trafiło ostatnio na jej Instagram! Czy Aneta Zając przypadkowo pokazała światu, że jest zakochana i to z wzajemnością? Pewności nie ma, ale jedno jest pewne – o tym zdjęciu będzie głośno przez kolejnych kilka dni!

Aneta Zając ma nowego partnera i jest szczęśliwie zakochana? Fani nie mają wątpliwości

Trzeba przyznać, że aktorka znana głównie z roli w serialu Polsatu „Pierwsza miłość”, w którym możemy ją oglądać od wielu lat nie miała szczęścia do mężczyzn.

Niestety, romans na planie z Mikołajem Krawczykiem i dość medialny związek nie skończył się dla aktorki najlepiej – wkrótce po narodzinach bliźniaków Krawczyk porzucił ukochaną, by związać się z Agnieszką Włodarczyk.

fot. Instagram @aneta_zajac_official

Ta relacja również nie trwała długo, a aktor związał się z Sylwią Juszczak, a potem ożenił się z nią. Para doczekała się wspólnie dziecka.

Niestety, Aneta Zając przez lata musiała walczyć z byłym partnerem o dzieci, a zasadniczo o alimenty, które sam Krawczyk chciał obniżyć na drodze sądowej. To było niezwykle nieprzyjemne i stresujące doświadczenie dla młodej samotnej mamy dwójki synów.

Wiele jednak wskazuje na to, że te czasy już za Anetą Zając. Aktorka przeszła spektakularną metamorfozę i wyraźnie zeszczuplała. Jej walka o wymarzone ciało, w postaci diety i ćwiczeń dała niesamowite rezultaty! Dziś z dumą może pokazywać nową figurę w Internecie.

Jak przekonuje jednak Pudelek, to nie jedyna nowość w życiu Anety Zając. Na InstaStories pojawiło się jednak zdjęcie dwóch par nóg – aktorki i tajemniczego mężczyzny. Sama zainteresowana podpisała fotkę „Razem lepiej”.

Czy to oznacza, że w jej sercu zagościła miłość? Fani nie mają wątpliwości.

fot. Instagram @aneta_zajac_official

Jak informował portal "Życie": EWA DEMARCZYK NIE MIAŁA TYLE SZCZĘŚCIA W ŻYCIU PRYWATNYM, CO W ŻYCIU ZAWODOWYM. JEJ MAŁŻEŃSTWA OKAZAŁY SIĘ WIELKĄ KLAPĄ. DLACZEGO

Przypomnij sobie: CZY MIKOŁAJ ROZNERSKI I ADRIANA KALSKA SPODZIEWAJĄ SIĘ DZIECKA? WSKAZUJE NA TO JEDEN MAŁY SZCZEGÓŁ, INTERNAUCI NIE MAJĄ WĄTPLIWOŚCI

Portal "Życie" pisał również: NIEZWYKLE PORUSZAJĄCA FOTOGRAFIA. OSTATNIE WSPÓLNE ZDJĘCIE AGNIESZKI WOŹNIAK – STARAK Z MĘŻEM. FANI NIE MOGĄ POWSTRZYMAĆ ŁEZ