Jak poinformowała na facebooku „Piwnica pod Baranami”, wokalistka Ewa Demarczyk zmarła w wieku 79 lat. Kobieta była wybitną artystką. Wyrazy wdzięczności złożył jej sam prezydent Andrzej Duda.

Odeszła Największa. Żegnaj Ewo

Posted by Piwnica pod Baranami on Saturday, August 15, 2020

Informacja o śmierci Ewy Demarczyk zasmuciła całą Polskę

Śmierć Ewy Demarczyk wstrząsnęła otoczeniem artystycznych nazwisk. Kondolencje do rodziny zmarłej Ewy spływały z całej Polski.

Ewa Demarczyk miała wyjątkowy talent. Kobieta śpiewała między innymi wiersze Juliana Tuwima, Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, czy Mirona Białoszewskiego. Jej wokalne interpretacje robiły ogromne wrażenie na słuchających.

Sam prezydent Andrzej Duda także złożył wyrazy współczucia. Na oficjalnym profilu na Twitterze możemy przeczytać:

Odeszła Ewa Demarczyk – fenomenalna pieśniarka, obdarzona wspaniałym głosem i sceniczną charyzmą.

Ewa Demarczyk nie miała tyle szczęścia w życiu prywatnym, co w życiu zawodowym

Okazuje się, że Ewa Demarczyk niestety nie miała szczęścia w miłości. Śpiewaczka osiągnęła ogromny sukces zawodowy, a w życiu prywatnym miała sporo problemów.

Z pierwszym mężem Ewa Demarczyk rozwiodła się zaledwie po kilku miesiącach związku. Mężczyzna był skrzypkiem z zespołu Mazowsze. Rozwód był dla artystki bardzo stresujący. Cała sytuacja odbiła się głośnym echem w mediach.

Drugi mąż Ewy Demarczyk trafił do więzienia ze względu na liczne kradzieży. Mało tego, mężczyzna okradł nawet swoją własną żonę.

Ewa Demarczyk pojawiła się po raz ostatni na scenie w 1999 roku i od tamtej pory nie udzielała się w mediach. Nie udzielała wywiadów i słuch po niej zaginął.

Ewa Demarczyk. Źródło: fakty.interia.pl
Ewa Demarczyk. Źródło: fakty.interia.pl
Ewa Demarczyk. Źródło: fakty.interia.pl

To również może Cię zainteresować: CÓRKA MAGDY GESSLER ZDECYDOWAŁA SIĘ NA ODWAŻNY KROK. LARA GESSLER POSTANOWIŁA O CHRZCIE SWOJEJ CÓRKI, O CO CHODZI

Portal „Życie” pisał również o: "BANDZIOREK" Z CHŁOPAKÓW DO WZIĘCIA WYSZEDŁ NA WOLNOŚĆ, ALE NIE JEST Z NIM DOBRZE! FANI PROGRAMU ZAWIEDZENI, POTWIERDZAJĄ SIĘ NIEPOKOJĄCE DONIESIENIA

Jak informował również portal „Życie”: MEGHAN TRAKTOWAŁA KAROLA JAK OJCA, A ELŻBIETA II BYŁA DLA NIEJ WZOREM? SENSACYJNE FAKTY W NAJNOWSZEJ BIOGRAFII PARY KSIĄŻĘCEJ