11 sierpnia miała miejsce premiera długo wyczekiwanej biografii Harry’ego i Meghan Markle „Finding Freedom”. Zdaniem wielu komentatorów życia rodziny królewskiej, biografia – od której Sussexowie się odcięli – ma być wyrównaniem rachunków z Windsorami.

Jednak zawarte w niej informacje nie zawsze są negatywne wobec królowej i członków monarchii. Okazuje się, że relacje między Meghan i księciem Karolem były więcej niż poprawne!

Sensacyjne fakty o tym, jak Meghan widziała księcia Karola i królową Elżbietę! To naprawdę może zaskoczyć

Jak informuje serwis kobieta.wp.pl, Meghan Markle naprawdę polubiła ojca Harry’ego, księcia Karola, a ta dwójka prowadziła ze sobą naprawdę otwarte i przyjacielskie relacje.

Amerykańska aktorka miała uznawać Karola za „wspierającą i kochającą” osobę, był jej bliższy niż ojciec, z którym – jak wszyscy wiedzą – toczy boje od wielu lat.

Ta wieź miała się między nimi jeszcze mocniej zacieśnić, gdy Karol poprowadził ją do ołtarza w zastępstwie jej biologicznego ojca, który nie pojawił się na ślubie.

Równie miłe stosunki łączyły Meghan z królową Elżbietą. Zgodnie ze specjalnym królewskim protokołem przyszłą księżna musiała pobierać nauki dobrego wychowania i właściwego zachowania jako członkini rodziny królewskiej.

Mało tego, w trakcie podróży do Chester w 2018 roku królowa miała podarować Meghan parę perłowo-diamentowych kolczyków i aż do chwili odejścia Sussexów z dworu rozmowy obu pań były naprawdę serdeczne.

Czy to oznacza, że żona Harry’ego nie przypadła do gustu tylko Williamowi i Kate? Fragmentów o burzliwym przebiegu relacji między braćmi i ich żonami nie brakuje w nowej książce.

Jak informował portal "Życie": ŻONA WÓJTA Z „RANCZA” TOTALNIE SIĘ ZMIENIŁA. AŻ TRUDNO JĄ ROZPOZNAĆ, W OGÓLE NIE PRZYPOMINA SIEBIE SPRZED LAT

Przypomnij sobie: SYN ZENKA MARTYNIUKA W MOCNYCH SŁOWACH O UWIELBIANYM PRZEZ POLAKÓW WOKALIŚCIE! DANIEL M. OBRAZIŁ GWIAZDĘ, PRZYWOŁAŁ BOBA MARLEYA

Portal "Życie" pisał również: PIOTR ŻYŁA POKAZAŁ SIĘ Z NOWĄ DZIEWCZYNĄ W NIETYPOWYM STROJU. FANI SKOCZKA MAJĄ DOŚĆ TEJ SYTUACJI, MOCNO SKOMENTOWALI JEGO NOWE ZDJĘCIE