Niektórzy mówią wprost – „skończcie ten kabaret!”. Nie da się ukryć, że cała ta sytuacja dość mocno wpływa na Justynę Żyłę, byłą żonę skoczka. Choć w pewnym momencie małżonkom udało się dogadać po dwóch latach od rozwodu dla dobra dzieci i oficjalnie wszystko było między w porządku to konflikt na nowo rozgorzał i to chyba na dobre.

Okazało się bowiem, że skoczek związał się ze sporą młodszą 22-letnią Marceliną Ziętek, gwiazdą paradokumentu 19+.. To plus wyjście na światło dzienne niemiłych dla Justyny Żyły wiadomości prywatnych, w których miał nazywać byłą żonę brzydką dość mocno wpłynęły na psychikę Justyny Żyły.

Najpierw pojawiły się wyzwiska, później Jsutyna Żyła wystosowała specjalne oświadczenie, gdzie w trosce o dzieci stwierdziła, że nie będzie już zabierać głosu w tej sprawie. Obserwatorzy mogli również zobaczyć wideo, na którym kobieta drze zdjęcia ojca i byłego męża.

Piotr Żyła pokazał i nie pokazał się z nową miłością. Fani skoczka mają już dość tej sytuacji. Nazywają ją kabaretem

Na nowym zdjęciu Piotra Żyły możemy zobaczyć go z nową ukochaną w zimowych kurtkach i czapkach typu komin naciągniętych na twarz.

+- Hmmm wydaje mi się, że najlepiej w weekendowe upały czas spędzić w klimatyzowanym pomieszczeniu. Hmmm albo i nie. Miłego upalnego weekendu. Nad wodą, albo gdzie tam i chcecie. W duecie. Woda i łogień – możemy przeczytać w opisie zdjęcia, cytowanym przez Pudelek.

Niektórzy fani stwierdzili jednak, e sytuacja zaczyna być już kuriozalna, co wyrazili w komentarzach.

+- Skończcie ten kabaret. Pokażcie się razem i będzie spokój. Czym ty się przejmujesz.
+- Nie bądź taki tajemniczy Pieter. Pokażcie się razem.
+- Piotrze, pokaż się w końcu z tą piękną dziewczyną. Może niektórym emocje opadną albo się podniosą. Wszystko jedno. Śmiało - czytamy w sekcji komentarzy pod zdjęciem.

fot. Instagram @piotr_zyla_official

Jak informował portal "Życie": TRUDNA SYTUACJA GWIAZDY „STULECIA WINNYCH”. AKTORKA ROBI WSZYSTKO, BY ODZYSKAĆ DAWNY WYGLĄD, MAŁO NIE STRACIŁA OKA, CO SIĘ STAŁO

Przypomnij sobie: JAK POTOCZYŁY SIĘ LOSU MAGDALENY MIKOŁAJCZAK-OLSZEWSKIEJ? WIELKA GWIAZDA TVP POŻEGNAŁA SIĘ Z TELEWIZJĄ W DZIWNYCH OKOLICZNOŚCIACH

Portal "Życie" pisał również: JEDEN Z GWIAZDORÓW „BRZYDULI” ZDRADZIŁ, JAK CZUJE SIĘ MAŁGORZATA SOCHA. MA NADZIEJĘ, ŻE ZOBACZĄ SIĘ NA PLANIE JAK NAJSZYBCIEJ