Sytuacja na planie „Przyjaciółek zrobiła się gorąca, gdy na jaw wyszło, że najpewniej jedna z głównych aktorek grających w produkcji Polsatu zaraziła się koronawirusem, w wyniku czego doszło do przeniesienia wirusa na inne osoby, a cała ekipa została skierowana na kwarantannę, przeszła również testy.

W wyniku tej sytuacji służby sanitarne zamknęły plan zdjęciowy i zawiesiły możliwość kręcenia odcinków do szesnastej serii serialu, która miała wejść na ekrany telewizorów już we wrześniu.

Dziś ekipa wróciła już na plan, jednak bez dwóch głównych bohaterek – Ingi i Patrycji, granych właśnie przez Małgorzatę Sochę i Joannę Liszowską.

Chodzą słuchy, że Joanna Liszowska również zaraziła się koronawirusem i przechodzi go znacznie ciężej, co wiąże się z pobytem w szpitalu.

fot. Instagram @brzydulatvn

Małgorzata Socha wróci na plan „Przyjaciółek” i „BrzydUli”?

Jeden z dwutygodników, który jako pierwszy poinformował o sytuacji przekonywał, że aktorka zaraziła się przypadkowo od nieznanej osoby ze swojego otoczenia, lecz nie miała kontaktu z ekipą kręcącą nową transzę „BrzydUli”, co powoduje, że na planie jest bezpiecznie, a kolejne sceny mogą być kręcone.

Okazuje się, że Filip Bobek nie miał kontaktu bezpośredniego z Małgorzatą Sochą, a jedynie wymienili się kilkoma SMS-ami. Aktor zapewnia jednak, że u aktorki podejrzewanej o koronawirusa i przechodzenie go dość łagodnie jest wszystko w porządku.

+- Myślę, że u Małgośki jest wszystko super – zapewnił Filip Bobek w rozmowie z reporterem serwisu Plotek.

fot. Instagram @brzydulatvn

Jak informował portal "Życie": ŻONA MATEUSZA DAMIĘCKIEGO W OGNIU KRYTYKI. AKTOR STAJE W JEJ OBRONIE, LECZ INTERNAUCI SPEKULUJĄ CZY MIĘDZY NIMI WSZYSTKO W PORZĄDKU

Przypomnij sobie: NAJNOWSZE INFORMACJE O JEDNEJ Z UCZESTNICZEK PROGRAMU „SANATORIUM MIŁOŚCI”. WIESIA ROZPOCZYNA KARIERĘ AKTORSKĄ

Portal "Życie" pisał również: NIESAMOWITA HISTORIA MIŁOSNA POPULARNEJ POLSKIEJ PIOSENKARKI. TO, JAK UŁOŻYŁO SIĘ ŻYCIE WANDY KWIETNIEWSKIEJ NADAJE SIĘ NA SCENARIUSZ FILMOWY