Nie ma w Polsce człowieka, który nie uwielbiały serialu „Ranczo” za wspaniałą obsadę, świetny scenariusz i idealne odwzorowanie polskiego społeczeństwa i jego przywar.

Ostatni odcinek serialu mogliśmy zobaczyć w 2016 roku, a od tego czasu aktorka wcielająca się w rolę Wójtowej, Violetta Arlak zmieniła się nie do poznania!

Aż trudno rozpoznać aktorkę, prezentuje się świetnie! Poprzednie zdjęcia Haliny Kozioł nijak się mają do obecnego wizerunku gwiazdy TVP!

Violetta Arlak nie wygląda już jak Wójtowa w „Ranczu”! Aktorka przeszła totalną metamorfozę!

Violetta Arlak wygląda zjawiskowo i w ogóle nie przypomina siebie z roli Wójtowej w „Ranczu”!

Jak mówi portal lelum, aktorka schudła aż 20 kilogramów i po pulchnej, mocno biuściastej, ubierającej się w dość krzykliwe stroje Haliny Kozioł pozostało już tylko wspomnienie!

Oczywiście, Violetta Arlak, nigdy nie przypominała swojej flagowej bohaterki, ale sama przyznawała, że nadmiarowe kilogramy były dla niej obciążeniem. Widać, że dieta i starania o wymarzoną sylwetkę dały świetny efekt.

Jak udało się jej schudnąć? W naprawdę zaskakujący sposób – przestała urządzać domowe przyjęcia, gdyż spotkania towarzyskie służy dodatkowym kilogramem przez częste nieograniczone jedzenie. Aktorka poddała się także opiece dietetyka.

Jednak praca nad sylwetką nie należała do łatwych i często wiązała się z wielkimi wyrzeczeniami. Trzeba było sporo pracy i wysiłku, a także konsekwentnego podejścia do chudnięcia.

Violettę Arlak mogliśmy zobaczyć nie tylko w „Ranczu”, ale i filmach „cześć Tereska”, „ Dzień świra” czy „Zróbmy sobie wnuka”. Dzisiejszy wizerunek Violetty Arlak robi wielkie wrażenie!

fot. YouTube @PrzeAmbitni

TRUDNA SYTUACJA GWIAZDY „STULECIA WINNYCH”. AKTORKA ROBI WSZYSTKO, BY ODZYSKAĆ DAWNY WYGLĄD, MAŁO NIE STRACIŁA OKA, CO SIĘ STAŁO

Przypomnij sobie: JAK POTOCZYŁY SIĘ LOSU MAGDALENY MIKOŁAJCZAK-OLSZEWSKIEJ? WIELKA GWIAZDA TVP POŻEGNAŁA SIĘ Z TELEWIZJĄ W DZIWNYCH OKOLICZNOŚCIACH

Portal "Życie" pisał również: JEDEN Z GWIAZDORÓW „BRZYDULI” ZDRADZIŁ, JAK CZUJE SIĘ MAŁGORZATA SOCHA. MA NADZIEJĘ, ŻE ZOBACZĄ SIĘ NA PLANIE JAK NAJSZYBCIEJ