Jeśli ktoś liczył na przemianę syna Zenka Martyniuka po ostatnim wyroku sądu to raczej się przeliczył. Daniel M. znów na ustach wszystkich i to z kuriozalnego powodu. Srogo obraził uwielbianego przez tłumy Kamila Bednarka! Co powiedział?

Nie da się ukryć, że Zenek Martyniuk do dziś jest uważany za niekwestionowanego króla disco polo w Polsce. Jednak wybryki jego syna Daniela stanowią od wielu miesięcy temat numer jeden w mediach plotkarskich.

Młody mężczyzna chciałby chyba zostać następcą swojego ojca i od pewnego czasu prezentuje internautom swoje umiejętności wokalne. Najpierw występując pod pseudonimem

Lil Zen nagrał #hot16challeng2, a w najnowszej produkcji wprost obraził uwielbianego przez wiele osób Kamila Bednarka!

Przywołał nawet postać legendy reggae, Boba Marleya! Daniel M. ma kolejne zakrawające o skandal zachowanie na koncie! Co powiedział?

Syn Zenka Martyniuka obraził Kamila Bednarka! Nagrał dziwne wideo, w którym śpiewa utwór Boba Marleya

Syn Zenka Martyniuka nie ustaje w przekonywaniu całej Polski o swoim talencie wokalnym i znów jako Lil Zen postanowił pokazać, na co go stać. Portal „Super Express” przywołał nagrany na potrzeby Instagrama filmik, w którym Daniel śpiewa utwór „Get up, Stand up” właśnie Boba Marleya.

Chwilę później w bardzo niewybrednych słowach obraził Kamila Bednarka, uwielbianego przez wiele osób wokalistę, zdobywcę drugiego miejsca w jednej z pierwszych edycji programu „Mam Talent”. O co poszło?

Syn Martyniuka nagle w trakcie wideo pokazał do kamery środkowy palec w bardzo wulgarnym geście i pozdrowił Bednarka. Później wyjaśnił o co chodziło. Te słowa z pewnością nie spodobają się wokaliście. Daniel stwierdził, że przez takich ludzi bo marnej przewraca się w grobie!

- Nagrałem to specjalnie, za to, że jak włączam za każdym razem TVN i widzę Bednarka reklamę, który nie wie czy jest w ogóle rastamanem czy... On już chyba w ogóle sam nie wie ten chłop w ogóle kim on jest. Dla mnie on jest nikim! – powiedział Daniel Martyniuk.

Ujdzie mu to na sucho?

fot. Instagram

Jak informował portal "Życie": TRUDNA SYTUACJA GWIAZDY „STULECIA WINNYCH”. AKTORKA ROBI WSZYSTKO, BY ODZYSKAĆ DAWNY WYGLĄD, MAŁO NIE STRACIŁA OKA, CO SIĘ STAŁO

Przypomnij sobie: JAK POTOCZYŁY SIĘ LOSU MAGDALENY MIKOŁAJCZAK-OLSZEWSKIEJ? WIELKA GWIAZDA TVP POŻEGNAŁA SIĘ Z TELEWIZJĄ W DZIWNYCH OKOLICZNOŚCIACH

Portal "Życie" pisał również: JEDEN Z GWIAZDORÓW „BRZYDULI” ZDRADZIŁ, JAK CZUJE SIĘ MAŁGORZATA SOCHA. MA NADZIEJĘ, ŻE ZOBACZĄ SIĘ NA PLANIE JAK NAJSZYBCIEJ