Córka Magdy Gessler nie jest jedyną osobą w polskim show biznesie, która nie zamierza urządzać swojemu dziecku chrztu. Niedawno na ten sam temat wypowiedzieli się Majdanowie, którzy również z wielu względów nie mają w planach organizowania ceremonii związanej z przyjęciem tego sakramentu przez małego Henryczka.

Jako powód podali między innymi fakt, że kościół nie popiera zapłodnienia pozaustrojowego, a przecież wiadomo, że trójka synów Małgorzaty Rozenek-Majdan przyszła na świat dzięki tej metodzie. Radosław Majdan nie zgadza się również ze współczesną sytuacją w kościele i drogą jaką idzie.

Najwyraźniej w tym samym trybie myśli Lara Gessler, która już za kilka tygodni urodzi swoją pierwszą córkę. Córka gwiazd gwiazdy TVN spodziewa się dziecka z prawnikiem Piotrem Szelągiem.

Lara Gessler nie zamierza chrzcić dziecka! Jaki powód podała?

Celebrytka już wcześniej zmagała się z pytaniami o to, czy i kiedy zamierza zorganizować swojej córeczce ceremonię przyjęcia pierwszego sakramentu w Kościele Katolickim, a także o to jak zamierzała powitać na świecie swoje pierwsze dziecko – czy będzie można zobaczyć zdjęcia z baby shower, czy też pępkowego z udziałem bliskich.

- My nie będziemy dzielić naszych gości na kobiety i mężczyzn, urządzać "męskiego opijania" albo "kobiecego wieczorku". Nie lubimy takich podziałów i nigdy nie bawiliśmy się dobrze osobno – tłumaczy w rozmowie z magazynem Party.

Jak sama zapewniała, oboje z partnerem nie mają takich planów, a rodzina nie chce powitania dziecka na świecie z wielką pompą. Lara Gessler wykazała się tutaj dużą odwagą.

Dlaczego Lara Gessler nie zamierzał ochrzcić dziecka? Z prostego powodu - nie jest praktykująca katoliczką, więc nie ma zamiaru stwarzać pozorów społecznych uczestnictwa w kościele.

+ - Nie jesteśmy praktykującymi katolikami, więc nie mamy powodu, aby chrzcić córkę. Wolę żyć jak dobry człowiek niż stwarzać pozory społeczne – zamknęła sprawę w rozmowie z magazynem Party, cytowana przez SE.

fot. Instagram @lara_gessler

Jak informował portal "Życie": ŻONA WÓJTA Z „RANCZA” TOTALNIE SIĘ ZMIENIŁA. AŻ TRUDNO JĄ ROZPOZNAĆ, W OGÓLE NIE PRZYPOMINA SIEBIE SPRZED LAT

Przypomnij sobie: SYN ZENKA MARTYNIUKA W MOCNYCH SŁOWACH O UWIELBIANYM PRZEZ POLAKÓW WOKALIŚCIE! DANIEL M. OBRAZIŁ GWIAZDĘ, PRZYWOŁAŁ BOBA MARLEYA

Portal "Życie" pisał również: PIOTR ŻYŁA POKAZAŁ SIĘ Z NOWĄ DZIEWCZYNĄ W NIETYPOWYM STROJU. FANI SKOCZKA MAJĄ DOŚĆ TEJ SYTUACJI, MOCNO SKOMENTOWALI JEGO NOWE ZDJĘCIE