Mikołaj Roznerski oraz jego partnerka – Adriana Kalska spodziewają się dziecka – to domysły i spekulacje fanów, którzy twierdzą tak po opublikowanej ostatnio przez mężczyznę fotografii. Czy mają rację? Internauci nie mają co do tego wątpliwości – według nich para na pewno spodziewa się dziecka!

Jak powszechnie wiadomo, Mikołaj Roznerski oraz Adriana Kalska oboje są aktorami i poznali się na planie serialu „M jak Miłość”. Uczucie młodych ludzi zrodziło się szybko, a zatem stali się oni ulubieńcami tysiąca Polaków!

Ostatnio opublikowana fotografia przez Mikołaja Roznerskiego budzi jednak pewne domysły i spekulacje fanów… Czy słuszne?

Czy Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska będą mieli dziecko?

Na ostatnio zamieszczonej fotografii w portalu społecznościowym Instagram Mikołaj Roznerski zamieścił fotografię swojej tańczącej partnerki. Nie byłoby w owej fotografii nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że na wysokości brzucha kobiety było tajemnicze światło – nie wiadomo, czy był to celowy zabieg, czy przypadkowy promień słońca?

- Był zachód słońca ...Ona tańczyła na łące ..ja robiłem zdjęcie i przyleciało ufo ...chyba ..albo nie wiem ...duży robak świętojański. Tak czy siak ...modelka uratowała to zdjęcie. Miłego weekendu Kochani. - tak fotografię podpisał Mikołaj Roznerski na Instagramie.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: ZWYCIĘZCA TRZECIEJ EDYCJI KULTOWEGO PROGRAMU RORYWKOWEGO „THE VOICE KIDS”, MARCIN MACIEJCZAK PROMUJE SWÓJ NAJNOWSZY SINGIEL. PRODUCENT UTWORU TWORZYŁ TAKŻE DLA ŚWIATOWYCH GWIAZD

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: JEDNA Z NAJPOPULARNIEJSZYCH DZIENNIKAREK ANNA KALCZYŃSKA CHWALI SIĘ OCENAMI SYNA I SZCZERZE KOMENTUJE POLSKI SYSTEM EDUKACJI. INTERNAUCI WDALI SIĘ W DYSKUSJĘ

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: PEWIEN MĘŻCZYZNA DOTKNĄŁ OBCĄ MU KOBIETĘ. JEJ REAKCJA BYŁA NIEZWYKLE ZASKAKUJĄCA I DYNAMICZNA, NAGRANIE Z CAŁEJ SYTUACJI ROBI ISTNĄ FURORĘ W INTERNECIE