Wkrótce na antenie TVN Style zagości program, który poprowadzi Agata Młynarska. Ostatnio dziennikarka zdobyła się na odwagę i w programie „Dzień Dobry TVN” wyznała jak dokładnie wyglądało jej odejście z TVP. Nikt się tego nie spodziewał!

Kariera Agaty Młynarskiej

Agata Młynarska rozpoczęła swoją pracę w TVP w 1990 roku. Wtedy też prowadziła dużo programów, a także była główną konferansjerką podczas finałów Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dodatkowo do 2006 roku była także prowadzącą program „Pytanie na śniadanie”. W 2006 roku postanowiła jednak spróbować sił w innej stacji.

Wtedy to przeniosła się do stacji Polsat. Była tam prowadzącą „On i ona”, „Eureko, ja to wiem!” oraz „Dzień Kangura”. Dziennikarka podejmowała się także prowadzenia tak dużych festiwali jak Sylwestrowa Moc Przebojów czy TOPTrendy Festiwal.

Do TVP zdecydowała się wrócić w 2013 roku. Od razu została prowadzącą program „Świat się kręci”. Niedługo po otrzymaniu ponownej pracy wTVP, bo w 2016 roku rozpoczęła swoją współpracę z TLC Polska i sprawowała tam funkcję dyrektorki rozwoju.

Następnie Agata Młynarska rozpoczęła swoją działalność w Internecie. Została bowiem prowadzącą program „Włącz zdrowie”, który można oglądać na kanale TVNu na platformie YouTube oraz Discovery Life. Już niedługo dziennikarkę będziemy mogli oglądać na antenie TVN!

Instagram @agata_mlynarska

Co takiego się wydarzyło?

Jak informuje portal wtv.pl, w programie „Dzień Dobry TVN” Agata Młynarska opowiedziała jak została potraktowana w stacji TVP. Jak opowiedziała dziennikarka usłyszała, że jest „za stara”.

- Powiedział mi to facet w ciąży gastronomicznej, zaniedbany, bez zęba, nie za ładnie pachnący, widocznie miłą dosyć niespokojną noc z powodów politycznych. Pomyślałam sobie kurczę, jak to jest możliwe, że ja z ust takiego gościa słyszę coś takiego? - wyznała Agata Młynarska.

Miejmy nadzieję, że obecna współpraca będzie układać się jej o wiele lepiej!

Instagram @agata_mlynarska

Jak informował portal "Życie": JUŻ NIEDŁUGO WEJDĄ W ŻYCIE ZMIANY W KWESTII REFUNDACJI LEKÓW. KTO BĘDZIE MIEĆ POWODY DO RADOŚCI. KTÓRE Z LEKÓW BĘDĄ REFUNDOWANE

Przypomnij sobie: GOŚCIE KOLEJNEGO WESELA ZAKAŻENI KORONAWIRUSEM. CZY ORGANIZOWANIE TAKICH IMPREZ JEST TERAZ NA PEWNO BEZPIECZNE

Portal "Życie" pisał również: TRUDNE CHWILE NAD BAŁTYKIEM. JEDEN Z PLAŻOWICZÓW ODKRYŁ COŚ, CZEGO NIKT NIE CHCIAŁBY ZOBACZYĆ